• Tarnime kõik pakiautomaadi tellimused alates 50€ tasuta
  • 14 päevane tasuta tagastusõigus
  • Klienditeenindus info@naturebox.ee

WIO Decor Kit NAUTILUS TAN 20 kg Deko komplekt

109,00 €

Inspireeritud Aafrika Great Rifti järvedest.

See komplekt sisaldab meie Nautilus Tan Biotoobi pinnast, mis koosneb erineva suurusega teokestadest, naturaalsest värvilisest liivast ja purustatud teokestade fragmentidest. See toode toob Teie biotoopi loomulikku realismi. Kaasas on ka valik meie Hole Stones kive, väga varieeruvaid tükke, millel on erinevad soojad kuni kahvatud ookervärvid. See komplekt sobib suurepäraselt järvede, jõesuudmete ja merekeskkonna biotoopide taasloomiseks. Kaladele, kes puutuvad kokku karpidega oma elutsükli osana, purustades, liigutades või elades nende sees, saavad kasu selle komplekti pakutavast loomuliku käitumise soodustamisest. Lõpuks lisame ka meie Wetland Artist Mustard substraadi, mis sobib ideaalselt lopsakate taimede kasvu toetamiseks ja mis sobib suurepäraselt maastike ja biotooppinnase värvidega.

Komponendid:

  • Taimne substraat – Wetland Artist ‘Mustard’
  • Biotoobi pinnas – Nautilus Tan
  • Peamine hardscape – Hole Stone
  • Sekundaarne hardscape – Nano Rock: Hole Stone
 

 

Tootekood: 7086
Kaubamärk:
Tarneaeg: 1-7 päeva

WIO deko komplektid on kõik-ühes komplekt, mis sisaldab autentse ja loomuliku pildi loomiseks vajalikke komponente. Pakume 10 sisekujunduskomplekti, üks igale Biotope pinnasesarjale:

Täiendage oma akvaariumi, et see esindaks tõelist läbilõiget loodusest
Decor Kit sisaldab kasutusvalmis materjalide segu maalilise akvaariumi loomiseks. Ühest komplektist piisab kuni 60cm akvaariumi jaoks, kahest 90cm ja kolmest 120cm akvaariumi jaoks.
WIO dekoratiivkomplekte on lihtne ja lõbus kasutada, mis võimaldab teil kujundada realistliku biotoobi jõesängi.

Sarnased tooted