• Tarnime kõik pakiautomaadi tellimused alates 50€ tasuta
  • 14 päevane tasuta tagastusõigus
  • Klienditeenindus info@naturebox.ee

WIO Decor Kit MERE 20 kg Deko komplekt

109,00 €

Inspireeritud Pool Malebost Kongos, Aafrikas.

See komplekt sisaldab meie Mere Biotoobi pinnast, mis pakub teie akvaariumile orgaanilist, sooja ja huvitavat dünaamikat. See on inspireeritud Aafrikas Kongo jõe võimsast Pool Malebost leitud mahedast liivast ja metsaprahist ning sisaldab sooja värvi liiva, väikseid kive ja kruusa ning puitmaterjali tükke. Kaasas on ka meie kimalaste kivitükid, mis pakuvad halli varjundeid ja kerget graniidist tunnetust, kivi esiküljel on tumedamad laigud ja armid. See komplekt sobib suurepäraselt deltade, järvede ja laguunide elupaikade jäljendamiseks, kus hoovused ja üleujutused on ladestanud orgaanilist materjali. Lõpuks lisame meie Wetland Artist Mustard substraadi, mis sobib ideaalselt lopsakate taimede kasvu toetamiseks ja mis sulandub harmooniliselt akvaariumi värvidega.

Komponendid:

  • Taimne substraat – Wetland Artist ‘Mustard’
  • Biotoobipinnas – Mere
  • Põhiline hardscape – Bumblebee kivi
  • Sekundaarne hardscape – nanokivi: Bumblebee Boulder
 

 

 

Tootekood: 7080
Kaubamärk:
Tarneaeg: 1-7 päeva

WIO deko komplektid on kõik-ühes komplekt, mis sisaldab autentse ja loomuliku pildi loomiseks vajalikke komponente. Pakume 10 sisekujunduskomplekti, üks igale Biotope pinnasesarjale:

Täiendage oma akvaariumi, et see esindaks tõelist läbilõiget loodusest
Decor Kit sisaldab kasutusvalmis materjalide segu maalilise akvaariumi loomiseks. Ühest komplektist piisab kuni 60cm akvaariumi jaoks, kahest 90cm ja kolmest 120cm akvaariumi jaoks.
WIO dekoratiivkomplekte on lihtne ja lõbus kasutada, mis võimaldab teil kujundada realistliku biotoobi jõesängi.

Sarnased tooted