• Tarnime kõik pakiautomaadi tellimused alates 50€ tasuta
  • 14 päevane tasuta tagastusõigus
  • Klienditeenindus info@naturebox.ee

WIO Decor Kit IBON 20 kg Deko komplekt

109,00 €

Inspireeritud Püreneede mägede kõrgjärvedest, mida tuntakse Ibonite nime all.

Siin pakume oma Ibon Biotoobi pinnast, mis on inspireeritud kõrgetest mägijõgedest ja ojadest, kus kiviklibu ja killustik on vee poolt kulutatud siledateks lahedadeks veeristeks.

See sisaldab heledat liiva, mis on segatud väikeste tumedate siledate kividega, mis tagavad suure kontrasti. Kaasas on ka erinevas suuruses meie Black Venom kivid, mille tumedad ja kindlad vormid pakuvad julget väljanägemist. Märjana kõik selles komplektis olevad kivid säravad ja sätendavad kaunilt ning muutuvad tumedamaks, tuues rohelistele taimedele terava kontrasti ja tekitades meeleoluka õhkkonna. Lõpuks lisame meie Wetland Artist Dark substraadi, mis sobib ideaalselt lopsakate taimede kasvu toetamiseks ja mis sobib hästi kõva maastiku tumeda esteetikaga.

Komponendid:

  • Taimne substraat – Wetland Artist ‘Dark’
  • Biotoobisubstraat – Ibon
  • Peamine hardscape – Black Venom Boulder
  • Sekundaarne hardscape – Nano Rock: Black Venom Boulder

 

 

Tootekood: 7082
Kaubamärk:
Tarneaeg: 1-7 päeva

WIO deko komplektid on kõik-ühes komplekt, mis sisaldab autentse ja loomuliku pildi loomiseks vajalikke komponente. Pakume 10 sisekujunduskomplekti, üks igale Biotope pinnasesarjale:

Täiendage oma akvaariumi, et see esindaks tõelist läbilõiget loodusest
Decor Kit sisaldab kasutusvalmis materjalide segu maalilise akvaariumi loomiseks. Ühest komplektist piisab kuni 60cm akvaariumi jaoks, kahest 90cm ja kolmest 120cm akvaariumi jaoks.
WIO dekoratiivkomplekte on lihtne ja lõbus kasutada, mis võimaldab teil kujundada realistliku biotoobi jõesängi.

Sarnased tooted