• Tarnime kõik pakiautomaadi tellimused alates 50€ tasuta
  • 14 päevane tasuta tagastusõigus
  • Klienditeenindus info@naturebox.ee

WIO Decor Kit NAUTILUS DARK 20 kg Deko komplekt

109,00 €

Inspireeritud Turkana järvest Aafrikas.

See silmatorkav komplekt sisaldab meie ainulaadset Nautilus Dark Biotoobi pinnast, mis on täis tumedates ja heledates toonides teokarpe, mis on segatud maalähedase pruuni liivaga. Olenemata sellest, kas akvaplaneerija otsib ebatavalist ja ainulaadset alternatiivi dekoratiivliivale ja kruusale või biotooper, kes soovib taastada looduslikke elupaiku, Nautiluse sari on ideaalne substraat. See tume versioon on inspireeritud Aafrika Turkana järvepõhja piltidest ning Brasiilia Pantanali märgalade ojadest ja kraavidest leitud liiva ja mustade teokarpide segudest. Substraadi täiendamiseks sisaldab komplekt Black Venom kive suuruses S, M ja L. Need silmatorkavad kivid avaldavad oma tumedate ja sakiliste omadustega kohest mõju. Lõpuks lisame ka meie Wetland Artist Dark substraadi, mis sobib ideaalselt lopsakate taimede kasvu toetamiseks ja mis sobib kokku tumedate kividega.

Komponendid:

  • Taimne substraat – Wetland Artist ‘Dark’
  • Biotoobi pinnas – Nautilus Dark
  • Peamine hardscape – Black Venom Stone
  • Sekundaarne hardscape – Nano Rock: Black Venom Stone
 

 

Tootekood: 7085
Kaubamärk:
Tarneaeg: 1-7 päeva

WIO deko komplektid on kõik-ühes komplekt, mis sisaldab autentse ja loomuliku pildi loomiseks vajalikke komponente. Pakume 10 sisekujunduskomplekti, üks igale Biotope pinnasesarjale:

Täiendage oma akvaariumi, et see esindaks tõelist läbilõiget loodusest
Decor Kit sisaldab kasutusvalmis materjalide segu maalilise akvaariumi loomiseks. Ühest komplektist piisab kuni 60cm akvaariumi jaoks, kahest 90cm ja kolmest 120cm akvaariumi jaoks.
WIO dekoratiivkomplekte on lihtne ja lõbus kasutada, mis võimaldab teil kujundada realistliku biotoobi jõesängi.

Sarnased tooted