• Tarnime kõik pakiautomaadi tellimused alates 50€ tasuta
  • 14 päevane tasuta tagastusõigus
  • Klienditeenindus info@naturebox.ee

Akvaariumi puhastus ja hooldus


NatureBox on spetsialiseerunud teie kodu ja kontori looduslike akvaariumide projekteerimisele, paigaldamisele ja hooldamisele. Me oleme inspireeritud looduse maailma ilust. NatureBox soovib sind loodusele lähemale tuua ja aidata sind lõõgastuda, stressi vähendada ja põgeneda hõivatud maailmast.
Akvaariumi puhastus ja hooldus mugavaim viis hoida oma akvaarium puhtana. Võta meiega ühendust juba täna! 


akvaariumi disain


Disain

Teil on idee, kuid te ei tea kuidas seda ellu viia, või hoopis pole selleks piisavalt aega Me saame aidata! Soetame kõik materjalid ja sedmed ning ehitame teie unistuste akvaariumi.

Kui akvaariumi disain muutus tele igavaks, võime akvaariumi taaskäivitada täiesti erinevas stils.


akvaariumi hooldus


Paigaldamine

Paigaldame akvaariumi kohale,ühendame kõik seadmed ja koondame koostise vastavalt eelnevalt ettevalmistatud disainile. Saate istuda ja nautida tööd...


akvaariumi puhastamine


Akvaariumi puhastus

Samuti võime pidevalt hooldada tele akvaariumi, nii ei pea te muretsema. selle puhtuse ning kalade heaolu eest. 

Akvaariumi puhastamine sisaldab akvaariumi põhja puhastust koos veevahetusega, pindade ja dekoratsioonide puhastust, filtreerimissüsteemi puhastamist, veeparameetrite mõõtmist, kalade tervise visuaalset jälgimist.

 

Võtke meiega ühendust või registreeruge meie stuudio külastamiseks, kui olete huvitatud meie teenustest või olete lihtsalt akvaariumitesse armunud, oleme kindlad, et meil on millest rääkida.

Kirjuta meile