Tarneviis

 

Tellimused alates 35-st eurost toome kohale tasuta. Kohaletoimetamine toimub pakiautmoaatide (Smart post, Omniva) ja kulleritega. Tallinna piirides osutame kulleri teenuseid ise, Tallinnast väljas kasutame DPD ja Venipak kulleriteenuseid.

Kaupa saate soetada nii külastajana kui ka registreeritud kasutajana. Registreeritud kasutajal on vormistusprotsess kiirem, sest vajalikud väljad täidetakse automaatselt nende andmetega, mida registreerumisel esitasite. Olge aadressiandmete sisestamisel tähelepanelik. 

Ostetud kaup toimetatakse kohale tellimuse vormistamisel teatatud aadressile teie määratud viisil.

Tasuta kohaletoimetamine – pakume  juhul, kui ostusumma on vähemalt 42 eurot. Tingimus kehtib ainult ostjatele, kelle kohaletoimetamisaadress asub Eesti territooriumil.

1. Pakiautomaat SmartPost – 3.24 EURO

 Pakiautomaadid. Praegu on neid rohkem kui 62 kohas ja need töötavad 24 tundi päevas, 7 päeva nädalas. Paki kättesaamiseks peate automaadi näidikuekraanil sisestama koodi, mille saate SMS-iga ettevõttelt SmartPost. Saaremaale on kohaletoimetamisaeg päeva võrra pikem kui mandril. Kohaletoimetamine Hiiumaale üks kord 3 päeva jooksul. Paki hoiundamine automaadis kuni 7 päeva.

2. Pakiautomaat Omniva – 3.24 EURO

Pakiautomaadid. Enam, kui 100 Omniva pakiautomaati asuvad 45-s linnas ja alevikus üle Eesti. Omniva pakiautomaadid on alati avatud ning asuvad mugavasti ligipääsetavates kohtades. Paki saabumisest teavitab SMS ja pakile saad järele minna just siis, kui Sul on selleks aega.

3. DPD Pakipood- 3.90 - 5.90 EURO.

DPD Pickup pakipood on pakkide väljastamise ja vastuvõtmise punkt. Pickup teenus koos pakipoodidega on ideaalne kõikidele, kes saadavad pakke või teevad oma sisseostud meeleldi läbi e-poodide. Meie Pickup võrgustikku kuulub Eestis ligi 100 ning Baltikumis kokku üle 300 Pickup punkti ehk pakipoe. Leia omale lähim Pickup pakipood siit.Telli ostud lähimasse Pickup punkti. Sinu pakki hoiustatakse Pickup pakipoes 7 päeva.

4. Kohaletoimetamine fikseeritud hinnaga - 5.00 EUR

Pakid, mis ei mahu pakiautomaati, toimetatakse kohale kulleriga. Tallinna piirides osutame kulleri teenuseid ise, Tallinnast väljas kasutame DPD ja Venipak kulleriteenuseid. Tellimused alates 35-st eurost toome kohale tasuta.