• Tarnime kõik pakiautomaadi tellimused alates 50€ tasuta
  • 14 päevane tasuta tagastusõigus
  • Klienditeenindus info@naturebox.ee

NatureBox - akvaariumi disaini stuudio

Asutasime ettevõte aastal 2009. Siis veel ei tegeletud Eestis Aquascape’iga. Kirglike akvaristidena saime aastate jooksul kogemusi ja uue stiili, mis oli tol ajal Jaapanis populaarne ja lõputu inspiratsiooniallikas. Mõistes turuvõimalusi Eestis, oleme valinud oma missiooniks, teha uus suund võimalikult laia publiku seas tuntuks ja populaarseks, ning muuta kõik vajalikud seadmed kõigile hõlpsasti kättesaadavaks. Nii sündis NatureBox, mis on nüüd Eesti juhtiv Aquascape bränd.Looduslik akvaarium - Aquascape on uus trend


Aquascaping - või nagu Jaapanis nimetatakse, "Nature Aquarium" stiil - erineb kardinaalselt mageveeakvaariumidest, millega oleme harjunud. Elavate värvidega veetaimed, loomulik kujundus ja ainulaadsed maastikud muudavad need akvaariumid muljetavaldavaks. Eesmärk, on hoida taimed tervetena ja veealune ökosüsteem balansis. Jaapani stiilis looduslikud akvaariumid, oma uskumatu läbipaistva vee ja kaasahaaravate vaadetega väärivad kohta igas kaasaegses ruumis. Need akvaariumid pakuvad ainulaadset kogemust eksklusiivsetes ruumides, hotellides, spa-des või mis tahes eliitkontoris. Hiljuti on mitmed uuringud näidanud, et akvaariumidel on positiivne mõju närvisüsteemile, nii et tulevikus leiame veelgi rohkem veealuseid maailmu erakorterites ja meditsiiniasutustes. Kalapidamine võib mängida olulist rolli välitegevustes ja loomingulistes siseruumides, samuti meie vaimse tervise säilitamisel.


Brändi loomine


Algusest peale keskendusime ainulaadsele kogemusele, mitte toodete müügile. Kaubandus ja teenused on meie ettevõtte olulised alustalad, kuid meie süda ja entusiasm ärkab ellu meie loodud visuaalsetes maailmades. Oleme jaganud ja jagame ka edaspidi neid erilisi hetki külastajatega meie erinevatel sotsiaalmeedia platvormidel ja meie poes. NatureBox tähistab kvaliteeti, taskukohasust ja kogemust.

Kus me täna oleme?


Aquascaping on teie kirg ja me jagame seda! Oleme esimesed veemaastiku kujundajad Eestis ja teame täpselt, kuidas panna teie süda kiiremini põksuma. Enne toote lisamist oma tootevalikusse peab see läbima mitmeid katseid. Oleme peaaegu kõiki meie poe tooteid isiklikult testinud. Aastate jooksul kasvava ekspertide meeskonnaga, oleme oma pädevust paljudes valdkondades veelgi tugevdanud. Lisaks jaemüügile, tegeleme ka akvaariumide ehitamise, projekteerimise ja puhastusega. Haridus mängib meie teenistuses olulist rolli. Püüame edasi anda aastatepikkust kogemust ja silmapaistvaid tulemusi, mis on saavutatud mainekatel rahvusvahelistel konkurssidel. Lisaks huvitegevuse toetamisele soovime aktiivselt osaleda ka Aquascaping võistluste korraldamisel Eestis. Meie meeskonnaliikmed haldavad aktiivselt oma Instagrami kontosid ja me kavatseme luua YouTube'is oma harivat kanalit. Meie unistus on avada lähiajal NatureBoxi müügisalong - kus saate tassikese kohvi kõrvale nautida meie uusi töid, viia läbi seminare ja koolitusi ning osta kõik vajalikud tooted uue veemaastiku käivitamiseks.

Aitäh lõpmatu toetuse ja usalduse eest, mida oleme viimaste aastate jooksul saanud! See aitab meid ja annab jõudu jätkata valitud teed. Meie missioon on muutumatu: tutvustada ja jagada kirge selle kauni veealuse maailma vastu võimalikult paljudele inimestele. Usume, et kõik, kes tunnevad ja armastavad veekeskkonda, kaitsevad ja hoolivad loodusest tervikuna.