• Tarnime kõik pakiautomaadi tellimused alates 50€ tasuta
  • 14 päevane tasuta tagastusõigus
  • Klienditeenindus info@naturebox.ee

WIO Decor Kit EVERGLADES 20 kg deko komplekt

109,00 €

Inspireeritud Põhja-Ameerika subtroopilistest maadest.

Selles komplektis pakume oma Evergladesi biotoobi pinnast, mis koosneb Põhja-Ameerikast pärit kuivatatud seemnekaunadest, magnoolia lehtedest, purustatud lehtedest, puidutükkidest ja pisikestest juurtest, mis viitavad läheduses asuvale metsale. Kaasas on ka S, M ja L suuruses Jade Stone tükid. Sellel kaunil kõvakujulisel maastikul on malahhiitroheline läige koos tumedamate ja heledamate triipudega ning see mõjub igal väljapanekul tugevalt. Orgaaniliste materjalide, liivade ja kivide maatriksit võib kohata paljudes elupaikades, kuid eriti madalikul asuvates jõgedes ja soodes, kus aeglased hoovused lasevad lehtedel, okstel ja muul algmaterjalil põhja vajuda, pakkudes pelgupaika ja toitumisvõimalusi lugematutele loomadele. Lõpuks lisame meie pruunikaspruuni Wetland Artist Mustard substraadi, mis sobib ideaalselt lopsakate taimede kasvu toetamiseks ja mis sobib suurepäraselt Everglades Biotope pinnase värvidega.

Komponendid:

  • Taimne substraat – Wetland Artist ‘mustard’
  • Biotoobi pinnas – Everglades
  • Peamine hardscape – Jade Stone
  • Sekundaarne hardscape – Nano Rock: Jade Stone

 

Tootekood: 7079
Kaubamärk:
Tarneaeg: 1-7 päeva

WIO deko komplektid on kõik-ühes komplekt, mis sisaldab autentse ja loomuliku pildi loomiseks vajalikke komponente. Pakume 10 sisekujunduskomplekti, üks igale Biotope pinnasesarjale:

Täiendage oma akvaariumi, et see esindaks tõelist läbilõiget loodusest
Decor Kit sisaldab kasutusvalmis materjalide segu maalilise akvaariumi loomiseks. Ühest komplektist piisab kuni 60cm akvaariumi jaoks, kahest 90cm ja kolmest 120cm akvaariumi jaoks.
WIO dekoratiivkomplekte on lihtne ja lõbus kasutada, mis võimaldab teil kujundada realistliku biotoobi jõesängi.

Sarnased tooted