• Tarnime kõik pakiautomaadi tellimused alates 50€ tasuta
  • 14 päevane tasuta tagastusõigus
  • Klienditeenindus info@naturebox.ee

WIO Decor Kit NAUTILUS LIGHT 20 kg Deko komplekt

109,00 €

Inspireeritud Lääne-Brasiilia Bonito karstivooludest.

See komplekt sisaldab meie kaunist Nautilus Light Biotoop pinnast, mis koosneb väikestest, keskmistest ja mitmest suurest teokestast, mis on segatud kahvatu liivaga, millele on puistatud tumedamad graanulid. Meie Nautiluse sari on ainulaadne toode, mis põhineb metsikute elupaikade hoolikal uurimisel. Nautilus Light on inspireeritud substraatidest ja kahvatutest teokestadest, mida leidub Lääne-Brasiilias asuvates Bonito karstivooludes, kus elab palju populaarseid akvaariumikalu ja -taimi. Kaasas on ka valik siledaid, tumedaid Black Venom kive, mis on üks meie lemmikutest kividest, mis pakuvad suurt kontrasti substraadi ja roheliste taimedega. Lõpuks lisame ka meie Wetland Artist Mustard substraadi, mis sobib ideaalselt lopsakate taimede kasvu toetamiseks ja sobib kokku Biotope pinnase kahvatu värviga.

Komponendid:

  • Taimne substraat – Wetland Artist ‘Mustard’
  • Biotoobi pinnas – Nautilus Light
  • Peamine hardscape – Black Venom Boulder
  • Sekundaarne hardscape – Nano Rock: Black Venom Boulder
 

 

Tootekood: 7084
Kaubamärk:
Tarneaeg: 1-7 päeva

WIO deko komplektid on kõik-ühes komplekt, mis sisaldab autentse ja loomuliku pildi loomiseks vajalikke komponente. Pakume 10 sisekujunduskomplekti, üks igale Biotope pinnasesarjale:

Täiendage oma akvaariumi, et see esindaks tõelist läbilõiget loodusest
Decor Kit sisaldab kasutusvalmis materjalide segu maalilise akvaariumi loomiseks. Ühest komplektist piisab kuni 60cm akvaariumi jaoks, kahest 90cm ja kolmest 120cm akvaariumi jaoks.
WIO dekoratiivkomplekte on lihtne ja lõbus kasutada, mis võimaldab teil kujundada realistliku biotoobi jõesängi.

Sarnased tooted