• Tarnime kõik pakiautomaadi tellimused alates 50€ tasuta
  • 14 päevane tasuta tagastusõigus
  • Klienditeenindus info@naturebox.ee

Gratiola viscidula 1-2Grow

8,50 €

Gratiola viscidula pärineb Põhja-Ameerikast ja on veeharrastuses suhteliselt uus. Sukeldatud vormi mõnevõrra "okkaline" välimus muudab selle väga selgelt eristatavaks ja kergesti äratuntavaks.
Seda on üsna lihtne kasvatada ja eelistab head valgust. Regulaarselt trimmides saab seda hoida väga madalal, peaaegu vaipkattena, kuid see sobib hästi ka eesmise/keskmise polsterdava taimena.

Iga vars on umbes 1–2 cm lai ja võib kasvada 10+ cm kõrguseks. Vars hargneb ja levib meelsasti, andes taimele väga tiheda välimuse.
Taime CO2 vajadus - keskmine
Taime valgusnõudlikkus - keskmine
Taime raskusaste - keskmine

 

Tootekood: 245
Kaubamärk:
Tarneaeg: 1-7 päeva

Väikesed kõrgkvaliteetsed taimed 1 - 2 - GROW! Noored taimed kasvatatakse ja tarnitakse otse laboris. Taimed on garanteeritult tigude, vetikate ja pestitsiidideta ning seetõttu on nad tundlike krevettide ja kalade jaoks täiesti kahjutud. Valikus on ainulaadsed taimed!

 

 

Teie akvaariumi edu sõltub suuresti taime õigest valikust. 1 - 2 - GROW! topsis saate hulgaliselt taimi, mida saab jagada väikesteks osadeks ja katta suurema ala. Taimed on algusest peale kompaktsed, nii et kui pakute neile algusest peale õiget väetist ja CO2, saavutate tiheda ja ilusa kasvu! Vahemik sobib suurepäraselt väikeste ja keskmise suurusega akvaariumide jaoks.

 

Inspiratsiooni ja rohkem infot taime omaduste kohta Tropica kodulehel.Kõiki taimi saadame Smartpostiga sõltumata aastaajast. Omnivaga saadame taimi, kui välistemperatuur on ööpäevaringselt vähemalt +15 kraadi. Muul ajal Omniva pakiautomaadiga taimede saatmine vaid omal vastutusel!

Sarnased tooted