• Tarnime kõik pakiautomaadi tellimused alates 50€ tasuta
  • 14 päevane tasuta tagastusõigus
  • Klienditeenindus info@naturebox.ee

Cryptocoryne crispatula 1-2Grow

8,50 €

Cryptocoryne crispatula var. balansae on pärit Lõuna-Tai lubjakivist mägedest, kus vesi võib olla väga kõva. Ta ei ole väga nõudlik, kuid hindab toitvat substraati ja head valgust. Nagu paljud teisedki Cryptocorynes'id, vajab ta aklimatiseerumist, enne kui ta hakkab tõsiselt kasvama.

Lehed muutuvad 20-60 cm pikkuseks ja üksiku rosetitaime laius on 15-20 cm. Asetage see akvaariumi tagumisse ossa, kust lehed võivad ilusti veepinnal hõljuda. Lehed on kas täiesti rohelised või kastanpruunid.

 

Päritolu: Aasia
Kasvutempo: Keskmine
Kõrgus: 20 - 30cm+
Valgusvajadus: Madal
CO2 vajadus: madal

 

Tootekood: 238
Kaubamärk:
Tarneaeg: 1-7 päeva

Kõiki taimi saadame Smartpostiga sõltumata aastaajast. Omnivaga saadame taimi, kui välistemperatuur on ööpäevaringselt vähemalt +15 kraadi. Muul ajal Omniva pakiautomaadiga taimede saatmine vaid omal vastutusel!

Väikesed kõrgkvaliteetsed taimed 1 - 2 - GROW! Noored taimed kasvatatakse ja tarnitakse otse laboris. Taimed on garanteeritult tigude, vetikate ja pestitsiidideta ning seetõttu on nad tundlike krevettide ja kalade jaoks täiesti kahjutud. Valikus on ainulaadsed taimed!

 

Teie akvaariumi edu sõltub suuresti taime õigest valikust. 1 - 2 - GROW! topsis saate hulgaliselt taimi, mida saab jagada väikesteks osadeks ja katta suurema ala. Taimed on algusest peale kompaktsed, nii et kui pakute neile algusest peale õiget väetist ja CO2, saavutate tiheda ja ilusa kasvu! Vahemik sobib suurepäraselt väikeste ja keskmise suurusega akvaariumide jaoks.

 

Inspiratsiooni ja rohkem infot taime omaduste kohta Tropica kodulehel.

Sarnased tooted