• Tarnime kõik pakiautomaadi tellimused alates 50€ tasuta
  • 14 päevane tasuta tagastusõigus
  • Klienditeenindus info@naturebox.ee
Evolution Aqua PURE Pond Bomb

Evolution Aqua PURE Pond Bomb

23,90 €

PURE Pond Bomb on kiiretoimeline väga kontsentreeritud preparaat, mis on loodud vee selgendamiseks ja selle kvaliteedi parandamiseks tiikides ja purskkaevudes. See sisaldab segu spetsiaalselt valitud filtribakterite tüvedest ja ensüümidest, mis võitlevad tõhusalt vee hägususega ja probleemidega selle optimaalsete parameetrite säilitamisel..

Pakendis on üks suur PURE Pond pall.

Doseerimine: 1 pall 20 000 l vee kohta.

Hea tulemuse hoidmiseks soovitatav kasutada kord kuus.

 

Tootekood: 7207
EAN: 5060088874103
Tarneaeg: 1-7 päeva

PURE Pond Bomb sobib ideaalselt kasutamiseks koi tiikides, dekoratiivtiikides ja tiikides, millel puudub tavapärane filtreerimine.

PURE Pond Bomb töötab kohe doseerimise hetkest, parandades märgatavalt vee läbipaistvust. Pall lahustub veega kokkupuutel järk-järgult, vabastades järk-järgult filtreerimisbaktereid ja nende arengut toetavaid ensüüme. Tootes on miljardeid elusaid baktereid ja suur hulk ensüüme. Pärast tiiki viskamist käivitavad palli sees olevad bakterid ja ensüümid ammoniaagi ja nitriti vähendamise protsessi ning vähendavad orgaaniliste jäätmete hulka, mis on tavaline vee ebaselguse põhjus.

Pure Pond Bomb valiti 2013. aasta tooteks tiigipreparaatide rühmas. See pärjati ka aasta toote auhinnaga ajakirjas Practical Fishkeeping Magazine ja pälvis 2010. aastal Aqua Trade Show auhinna.

Sarnased tooted