• Tarnime kõik pakiautomaadi tellimused alates 50€ tasuta
  • 14 päevane tasuta tagastusõigus
  • Klienditeenindus info@naturebox.ee
Evolution Aqua PURE BOMB
Evolution Aqua PURE BOMB
Evolution Aqua PURE BOMB
Evolution Aqua PURE BOMB

Evolution Aqua PURE BOMB

18,90 €

PURE BOMB on lihtsaim ja tõhusaim retsept kristallselge vee jaoks mageveeakvaariumis ja probleemidele. Toode on mõeldud äsja ülesseatud akvaariumidele. Lahendab kiiresti ja tõhusalt liigse ammoniaagi probleemi. See sensatsiooniline aine põhineb palli kujul sisalduvate spetsiaalselt valitud bakteritüvede ja ensüümide toimel.

Pakendis on üks suur PURE BOMB pall.

Doseerimine: 1 pall 200 l vee kohta.

 

Tootekood: 7206
EAN: 5060088878958
Tarneaeg: 1-7 päeva

PURE BOMB on preparaat, mis on mõeldud vee selgendamiseks ja bioloogilise filtreerimisprotsessi kulgemise parandamiseks. Varsti pärast selle aine esmakordset kasutamist muutub vesi akvaariumis uskumatult läbipaistvaks ning vee parameetrid paranevad, luues näidistingimused elu arenguks.

Seni enneolematu PURE Aquarium vorm praktilise palli kujul hõlbustab preparaadi doseerimist ja suurendab oluliselt selle efektiivsust. Läbipaistvad sfäärid lahustuvad kokkupuutel veega järk-järgult, vabastades järgnevad osad filtreerimisbaktereid ja nende arengut toetavaid ensüüme. Iga üksik pall sisaldab miljoneid elusaid baktereid ja ensüüme. Akvaariumisse lisamisel alustavad igas pallis olevad bakterid ja ensüümid ammoniaagi ja nitriti redutseerimise protsessi ning vähendavad orgaaniliste jäätmete hulka, mis on tavaline vee ebaselguse põhjus.

PURE Aquarium sobib kasutamiseks igas mageveeakvaariumis selle töö alguses ja igal etapil. Sissetöötatud akvaariumides aitab see preparaat võitluses häguse ja saastunud vee vastu ning toetab filtreerimissüsteemi. Värskes akvaariumis aga stabiliseerib see parameetreid ja kiirendab küpsemisprotsessi.

Sarnased tooted