• Tarnime kõik pakiautomaadi tellimused alates 50€ tasuta
  • 14 päevane tasuta tagastusõigus
  • Klienditeenindus info@naturebox.ee

Eleocharis pusilla 1-2-Grow

6,37 € 8,50 €

Eleocharis pusilla on isegi väiksema kasvuga kui tavaline Eleocharis parvula ja selle andis Tropicale Thomas Barr USA-st. Istutage miniversioon väikeste portsjonitena, et katta suur ala. Lühikese ajaga saadakse tihe vaip. Vajab optimaalseks toimimiseks valgust, kuid see on üks kõige usaldusväärsemaid liike vaiba loomiseks – ja minimaalset hooldust, kuna lehed jäävad lühikeseks (3-5 cm). Sobib nano-akvaariumitele.

Kasvutempo: aeglane
Kõrgus: 3 - 5cm+
Valgusvajadus: keskmine
CO2 vajadus: keskmine

 

Tootekood: 242
Kaubamärk:
Tarneaeg: 1-7 päeva

Kõiki taimi saadame Smartpostiga sõltumata aastaajast. Omnivaga saadame taimi, kui välistemperatuur on ööpäevaringselt vähemalt +15 kraadi. Muul ajal Omniva pakiautomaadiga taimede saatmine vaid omal vastutusel!

Väikesed kõrgkvaliteetsed taimed 1 - 2 - GROW! Noored taimed kasvatatakse ja tarnitakse otse laboris. Taimed on garanteeritult tigude, vetikate ja pestitsiidideta ning seetõttu on nad tundlike krevettide ja kalade jaoks täiesti kahjutud. Valikus on ainulaadsed taimed!

 

Teie akvaariumi edu sõltub suuresti taime õigest valikust. 1 - 2 - GROW! topsis saate hulgaliselt taimi, mida saab jagada väikesteks osadeks ja katta suurema ala. Taimed on algusest peale kompaktsed, nii et kui pakute neile algusest peale õiget väetist ja CO2, saavutate tiheda ja ilusa kasvu! Vahemik sobib suurepäraselt väikeste ja keskmise suurusega akvaariumide jaoks.

Inspiratsiooni ja rohkem infot taime omaduste kohta Tropica kodulehel.

Sarnased tooted