• Tarnime kõik pakiautomaadi tellimused alates 50€ tasuta
  • 14 päevane tasuta tagastusõigus
  • Klienditeenindus info@naturebox.ee

Myriophyllum mattogrossense 1-2-GROW!

8,50 €

Myriophyllum matogrossense pärineb Mato Grossost Rio Amazonase piirkonnas Brasiiliast. Sellel on dekoratiivsed ja suletaolised punakad varred (30–60 cm pikad) ja peenelt poolitatud erkrohelised lehed (laiused 5 cm). Heades valgustingimustes levivad lehed lehvikukujuliselt. Myriophyllum on suhteliselt lihtne ja sobib taustaks. See vajab sagedast trimmimist, et säilitada oma põõsas kuju.

Nõutavad kinnipidamistingimused:

pH väärtus 5,5 - 8,0

Temperatuur 22 - 30 °С

Karbonaadi kõvadus 1 - 14° DKH

CO2 10 – 20 mg/l

vajalik toitainemuld

hea filtreerimine

õigeaegne veevahetus

 

Väikesed kõrgkvaliteetsed taimed 1 - 2 - GROW! Noored taimed kasvatatakse ja tarnitakse otse laboris. Taimed on garanteeritult tigude, vetikate ja pestitsiidideta ning seetõttu on nad tundlike krevettide ja kalade jaoks täiesti kahjutud. Valikus on ainulaadsed taimed!

 

Teie akvaariumi edu sõltub suuresti taime õigest valikust. 1 - 2 - GROW! topsis saate hulgaliselt taimi, mida saab jagada väikesteks osadeks ja katta suurema ala. Taimed on algusest peale kompaktsed, nii et kui pakute neile algusest peale õiget väetist ja CO2, saavutate tiheda ja ilusa kasvu! Vahemik sobib suurepäraselt väikeste ja keskmise suurusega akvaariumide jaoks.

 

Inspiratsiooni ja rohkem infot taime omaduste kohta Tropica kodulehel.

 

 

Tootekood: 7123
Kaubamärk:
Tarneaeg: 1-7 päeva

Kõiki taimi saadame Smartpostiga sõltumata aastaajast. Omnivaga saadame taimi, kui välistemperatuur on ööpäevaringselt vähemalt +15 kraadi. Muul ajal Omniva pakiautomaadiga taimede saatmine vaid omal vastutusel!

Sarnased tooted