• Tarnime kõik pakiautomaadi tellimused alates 50€ tasuta
  • 14 päevane tasuta tagastusõigus
  • Klienditeenindus info@naturebox.ee

Cryptocoryne nurii 1-2Grow

9,90 €

See kaunis Cryptocoryne nurii variatsioon leiti Malaisiast looduses kasvamas 1970. aasta paiku. Akvaariumiharrastustes sai see populaarseks nime all "Rose Maiden".

Taim on sama lihtne kasvatada kui Cryptocoryne wendtii ning sama suuruse ja lehekujuga. Aja jooksul tekitab see alumise kihi alla jooksjaid, mis ilmuvad sageli emataimest üsna kaugel.

Lehtede värvi ja mustrite intensiivsus sõltub valgusest ja toitumisest.

 

Päritolu: Aasia
Kasvutempo: Keskmine
Valgusvajadus: Madal
CO2 vajadus: madal

 

 

Tootekood: 7185
Kaubamärk:
Tarneaeg: 1-7 päeva

Kõiki taimi saadame Smartpostiga sõltumata aastaajast. Omnivaga saadame taimi, kui välistemperatuur on ööpäevaringselt vähemalt +15 kraadi. Muul ajal Omniva pakiautomaadiga taimede saatmine vaid omal vastutusel!

Väikesed kõrgkvaliteetsed taimed 1 - 2 - GROW! Noored taimed kasvatatakse ja tarnitakse otse laboris. Taimed on garanteeritult tigude, vetikate ja pestitsiidideta ning seetõttu on nad tundlike krevettide ja kalade jaoks täiesti kahjutud. Valikus on ainulaadsed taimed!

 

Teie akvaariumi edu sõltub suuresti taime õigest valikust. 1 - 2 - GROW! topsis saate hulgaliselt taimi, mida saab jagada väikesteks osadeks ja katta suurema ala. Taimed on algusest peale kompaktsed, nii et kui pakute neile algusest peale õiget väetist ja CO2, saavutate tiheda ja ilusa kasvu! Vahemik sobib suurepäraselt väikeste ja keskmise suurusega akvaariumide jaoks.

 

Inspiratsiooni ja rohkem infot taime omaduste kohta Tropica kodulehel.
Sarnased tooted