• Tarnime kõik pakiautomaadi tellimused alates 50€ tasuta
  • 14 päevane tasuta tagastusõigus
  • Klienditeenindus info@naturebox.ee

Schismatoglottis prietoi 1-2Grow

8,50 €

Schismatoglottis prietoi on tõeline uudsus ja akvaariumi rikastaja. Taim meenutab veidi väikesekasvulist anubiast, kuid on palju pehmemate lehtedega. Seda saab istutada otse pinnasesse, väga hea paljunemiskiirusega. Esialgsete kogemuste järgi kasvab see uus Filipiinidelt pärit kaunitar ka juurtel või kividel. See on väga soovitatav väiksemate akvaariumide jaoks, nagu NanoCubes. Tänu oma kompaktsele kasvule ja väiksusele kasutatakse seda sageli ka aquascapingus

 

Päritolu: Aasia
Kasvutempo: Keskmine
Valgusvajadus: Madal
CO2 vajadus: madal

 

Tootekood: 7189
Kaubamärk:
Tarneaeg: 1-7 päeva

Kõiki taimi saadame Smartpostiga sõltumata aastaajast. Omnivaga saadame taimi, kui välistemperatuur on ööpäevaringselt vähemalt +15 kraadi. Muul ajal Omniva pakiautomaadiga taimede saatmine vaid omal vastutusel!

Väikesed kõrgkvaliteetsed taimed 1 - 2 - GROW! Noored taimed kasvatatakse ja tarnitakse otse laboris. Taimed on garanteeritult tigude, vetikate ja pestitsiidideta ning seetõttu on nad tundlike krevettide ja kalade jaoks täiesti kahjutud. Valikus on ainulaadsed taimed!

 

Teie akvaariumi edu sõltub suuresti taime õigest valikust. 1 - 2 - GROW! topsis saate hulgaliselt taimi, mida saab jagada väikesteks osadeks ja katta suurema ala. Taimed on algusest peale kompaktsed, nii et kui pakute neile algusest peale õiget väetist ja CO2, saavutate tiheda ja ilusa kasvu! Vahemik sobib suurepäraselt väikeste ja keskmise suurusega akvaariumide jaoks.

 

Inspiratsiooni ja rohkem infot taime omaduste kohta Tropica kodulehel.
Sarnased tooted