• Tarnime kõik pakiautomaadi tellimused alates 50€ tasuta
  • 14 päevane tasuta tagastusõigus
  • Klienditeenindus info@naturebox.ee

Aquael Turbo Filter 1500, sisefilter (250 – 350L)

49,50 €

TURBO filtrid on tõeliselt ainulaadsed selle poolest, et ühendavad sisefiltrite eelised välisfiltrite mitmekülgsusega. Täiendav konteiner on tehases varustatud bioloogilise filtreerimisvahendiga. Nõutava filtrikonfiguratsiooni loomiseks saab mahuteid vabalt kombineerida (nt lisades keemilise filtreerimise vahendit). See on ainus selline filter turul!

AQUAEL TURBO FILTER on mõeldud akvaariumi vee puhastamiseks ja õhustamiseks. See vaikne ja energiasäästlik filter tagab kahekordse (mehaanilise ja bioloogilise) filtreerimise omalaadse lahendusena. See ühildub kõigi AQUAELi pakutavate bioloogiliste või keemiliste filtrikassettidega, nagu BioCeraMAX Pro 600, BioCeraMAX Pro 1200, BioCeraMAX Pro 1600, ZeoMAX PLUS, CarboMAX PLUS, NitroMAX PRO, PhosMAX BASIC ja PhosMAX PRO.

Suletud rootorikamber tagab kõrge efektiivsuse suhteliselt madala energiatarbimise juures. Kõik AQUAEL TURBO FILTER mudelid on varustatud spetsiaalsete lööke neelavate iminappadega, mis summutavad klaasile kanduvat vibratsiooni ja summutavad seadme tööd.

Suuremad mudelid, TURBO FILTER 1000, 1500 ja 2000, on varustatud keraamilise rootori teljega, mis tagab veelgi vaiksema töö ja suurema vastupidavuse.

Tänu AQUAEL TURBO sisefiltrite erilisele disainile on need kergesti laiendatavad. Filtrimaterjalide mahuteid saab vastavalt vajadusele täita mis tahes filtreerimisainega.

Stardikomplekt sisaldab:

• konteiner lahtise filtrimaterjali jaoks mahuga 250 ml mudelil TURBO FILTER 500 ja 625 ml mudelitel TURBO FILTER 1000, 1500 ja 2000,

• üks BioCeraMAX Pro 600 kassett bioloogiliseks filtreerimiseks

• üks hoolikalt valitud tihedusega käsn, et tagada kõrged filtreerimisparameetrid nii kaua kui võimalik

• TURBO filtrid on saadaval kolmes paigalduskonfiguratsioonis: ainult käsn, ainult konteiner, konteiner pluss käsn.

Täiendavaid mahuteid filtrimaterjali jaoks saab osta eraldi. Tänu spetsiaalselt loodud ühendussüsteemile saate need hõlpsasti omavahel ühendada. Sel viisil saab filtri muuta kohandatud seadmeks, millel on ainulaadsed filtreerimisparameetrid, mis on hoolikalt kohandatud vastavalt individuaalsetele vajadustele.

 

Tootekood: 078
Kaubamärk:
Tarneaeg: 1-7 päeva

 

TURBO FILTER 1500

Akvaariumile mahuga L

250 – 350

Elektritarbimise võimsus W

22

Tootlikkus l/h

1500

Mõõdud cm (p x l x x h)

10,1 x 12,2 x 32,4

Tootlikkuse reguleerimine

jah

Vee väljavoolu suunamine

jah

Mehaaniline filtrimaterjal

jah

Bioloogiline filtrimaterjal

jah

Laiendatav

jah

Sarnased tooted