• Tarnime kõik pakiautomaadi tellimused alates 50€ tasuta
  • 14 päevane tasuta tagastusõigus
  • Klienditeenindus info@naturebox.ee

Aquael PAT MINI, sisefilter pump

16,90 €

Aquael PAT MINI 4W akvaariumi sisefilter pump 50-400L/H Akvaariumile kuni 120L

  • Pat Mini on mõeldud väikestele mageveeakvaariumidele - seade koosneb väikesest peast ja hoolikalt valitud filtrikäsnast, komplektis on lisaks tihe käsn (PPI 45).  Tänu uuenduslikele disainilahendustele on pea maksimaalne võimsus 400 l / h,, mis on sama mis tavalisel keskmise suurusega turbiini akvaariumi filtril, tarbides mitte rohkem kui 4 W võimsust;
  • Pat Mini pakub tõhusat filtreerimist paagis, millel on kuni 120 liitrine maht. Pea esiosas on jõudluse juhtliugur, mis võimaldab teil kohandada jõudlust iga akvaariumi vajadustele, vältides liigset "veekeeristamist" väiksemates mahutites. Filtril on ka suunaotsik, mis võimaldab teil piirata akvaariumi veevoolu, suunates selle näiteks paagi seinale. See on varustatud ka aeratsioonitoruga, mis on ühendatud tühjendusotsikuga, mis võimaldab paagis oleva vee efektiivset ja tõhusat hapnikuga varustamist;
  • Lisatud Pat Mini filtrikäsn on akvaariumis mehaanilise filtreerimise jaoks ülimalt efektiivne - see püüab veest vähimagi mustuse. Lisaks on see ideaalne krunt kasulike nitrifitseerivate bakterite jaoks, oksüdeerides kaladele ja nitraatidele toksilist ammoniaaki. Käsna hooldus on väga lihtne ja võtab vaid paar sekundit;
  • Pat Mini filter ühildub Aquael pihusti ja Aquael Mini UV -veesterilisaatoriga. Samuti on olemas standard Carbomax (aktiivsöega küllastunud, et eemaldada keemilised lisandid ja värvimuutused vees) ja Phosmax (fosfaadi eemaldamiseks veest, mis vähendab tõhusalt vetikate kasvu) versioonid, vahetatavad käsna lisandid;
  • Seadme paigaldamine on väga lihtne tänu hoidikule, millel on vastupidav iminapp, millel on ka funktsionaalne vedrustus, mis võimaldab teil filtri akvaariumi klaasi serva külge kinnitada.

 

Tootekood: 077
Kaubamärk:
Tarneaeg: 1-7 päeva

 

 

Aquael

Aqauel on enam kui 36 aastat pakkunud kõike magevee akvaariumide või aiatiikide paigaldamiseks ja hooldamiseks ning üha enam nende tooteid kasutatakse ka mereakvaariumide hoolduses.
Aqaueli põhivalikus on akvaariumi filtrid, küttekehad, sisseehitatud valgustusega katted, täisvarustusega akvaariumikomplektid ja õhupumpasid. Erilist tähelepanu pööratakse uuenduste ja ainulaadsete tehnoloogiliste lahenduste rakendamisele.
Aqauel on tuntud Poola kaubamärk, mille tooteid müüakse enam kui 100 riigis kuuel kontinendil. Igal aastal laieneb ja laiendab see kaubamärk oma valikut erinevatel maailmaturgudel.
Aqauelil on kaks tehast asuvad Poolas, Suwalkis ja Varssavis. Suurimas neist (Suwalkis) on üle 16 tuhande ruutmeetri, olles suurim tootmisettevõte kogu regioonis. Varssavis toodetakse tooteid peamiselt akvaariumitele ja tiikidele, Suwalkis aga tooteid ka koertele, kassidele, lindudele ja pisiimetajatele.
"Aqaueli missiooniks on luua zooloogia toodete valdkonnas uuenduslik liidripositsioon, mida innustab kirg ökotehnoloogiate arendamise, loomade elude kaitsmise, nende omanike inspireerimise ja neile loodusläheduse rõõmu pakkumise vastu.

Aquael filter Pat-Mini (lisatud lisakäsn) Aquael

Sarnased tooted