• Tarnime kõik pakiautomaadi tellimused alates 50€ tasuta
  • 14 päevane tasuta tagastusõigus
  • Klienditeenindus info@naturebox.ee

SEACHEM PRISTINE 500ML

29,00 €

Pristine kasutab bioloogilist, keemiavaba loomulikku meetodit, et parandada veekvaliteeti. See sisaldab baktereid, mis lagundavad liigseid toidujäänuseid ja jäätmeid mage- ning merevees. See vähendab ka liigseid toitaineid (ammoniaak, nitraadid, nitritid), mis võivad soodustada häirivaid ja haigusttekitavaid organisme. Pristine muudab vee selgemaks ning parandab üldist akvaariumi veekeskkonna tervist.

Pristine bakterid elutsevad nii mage- kui merevees ning aitavad vähendada mitmesuguseid orgaanilisi ühendeid, s.h. rasvu, mis võivad põhjustada veepinnale inetu kile. Erinevalt tavapärastest nitrifitseerivatest bakteritest suudab see bakteritesegu kohaneda karmis ja madala hapnikusisaldusega keskkonnas ning jätkab paljunemist, et parandada veekvaliteeti. Bakterite poolt loodavad biopolümeerid püüavad kinni osakesed ja muudavad seeläbi vee selgemaks.

KASUTAMINE: enne kasutamist raputa tugevalt. Lülita välja UV ja/või osonaator. Doseeri 1 korgitäis (5 ml) iga 40 L akvaariumivee kohta. Bakterite säilitamiseks kasuta 1 korgitäis 80 L akvaariumivee kohta näiteks uute kalade sissetoomisel, peale bioloogilise filtri puhastamist või ravimite kasutamist. Antibiootikumid tuleb eemaldada värske söega ning vahetada vett enne bakterite lisamist. Lase 2-3 päeva bakteritel areneda enne UV või osonaatori sisselülitamist. Regulaarsed suurenenud toitainete probleemid võivad viidata ülekoormusele, ületoitmisele või ebapiisavale filtreerimisele.

 

Tootekood: 2079
Kaubamärk:
Tarneaeg: 1-7 päeva

Sarnased tooted