• Tarnime kõik pakiautomaadi tellimused alates 50€ tasuta
  • 14 päevane tasuta tagastusõigus
  • Klienditeenindus info@naturebox.ee

Micranthemum 'Monte Carlo' 1-2Grow

8,50 €

Micranthemum tweediei 'Monte Carlo' on pärit Argentinast. Sellel on kompaktsed, ümmargused ja värsked helerohelised lehed roomavate varte küljes ning see moodustab akvaariumi esiosas kiiresti kasvava vaiba.
Taim võib kasvada valgusvihmas, kuid vajab optimaalseks arenguks ja tõeliselt kompaktseks muutumiseks häid valgustingimusi ning CO2-lisandit.

 

Päritolu: Lõuna-Ameerika
Kasvutempo: Keskmine
Kõrgus: 3 - 5cm+
Valgusvajadus: Keskmine
CO2 vajadus: Keskmine

 

Tootekood: 260
Kaubamärk:
Tarneaeg: 1-7 päeva

Kõiki taimi saadame Smartpostiga sõltumata aastaajast. Omnivaga saadame taimi, kui välistemperatuur on ööpäevaringselt vähemalt +15 kraadi. Muul ajal Omniva pakiautomaadiga taimede saatmine vaid omal vastutusel!

 


Väikesed kõrgkvaliteetsed taimed 1 - 2 - GROW! Noored taimed kasvatatakse ja tarnitakse otse laboris. Taimed on garanteeritult tigude, vetikate ja pestitsiidideta ning seetõttu on nad tundlike krevettide ja kalade jaoks täiesti kahjutud. Valikus on ainulaadsed taimed!

 

Teie akvaariumi edu sõltub suuresti taime õigest valikust. 1 - 2 - GROW! topsis saate hulgaliselt taimi, mida saab jagada väikesteks osadeks ja katta suurema ala. Taimed on algusest peale kompaktsed, nii et kui pakute neile algusest peale õiget väetist ja CO2, saavutate tiheda ja ilusa kasvu! Vahemik sobib suurepäraselt väikeste ja keskmise suurusega akvaariumide jaoks.

 

Inspiratsiooni ja rohkem infot taime omaduste kohta Tropica kodulehel.

 

Sarnased tooted