• Tarnime kõik pakiautomaadi tellimused alates 50€ tasuta
  • 14 päevane tasuta tagastusõigus
  • Klienditeenindus info@naturebox.ee

Littorella uniflora 1-2Grow

8,50 €

Littorella uniflora välimus muudab ta akvaariumis kergesti äratuntavaks taimeks.

Ta kasvab looduslikult Euroopa, Põhja- ja Lõuna-Ameerika järvede kallastel. Talub üsna madalat valgustugevust, kuid see lisab lehtede pikkust.

Iga rosett istutatakse eraldi mõne cm kaugusele. Nad saadavad kergesti jooksikuid. Aja jooksul tekib väga iseloomulik rasvaste ja lihakate lehtede vaip, millest igaüks on 2-5 cm pikk ja 0,1-0,3 cm lai. Olge mahuti hooldamisel ettevaatlik, lehed on kergesti kahjustatavad.

Littorella uniflora sobib ka terraariumisse ja aiatiiki.

 

 

Tootekood: 257
Kaubamärk:
Tarneaeg: 1-7 päeva

Kõiki taimi saadame Smartpostiga sõltumata aastaajast. Omnivaga saadame taimi, kui välistemperatuur on ööpäevaringselt vähemalt +15 kraadi. Muul ajal Omniva pakiautomaadiga taimede saatmine vaid omal vastutusel!

Väikesed kõrgkvaliteetsed taimed 1 - 2 - GROW! Noored taimed kasvatatakse ja tarnitakse otse laboris. Taimed on garanteeritult tigude, vetikate ja pestitsiidideta ning seetõttu on nad tundlike krevettide ja kalade jaoks täiesti kahjutud. Valikus on ainulaadsed taimed!

 

Teie akvaariumi edu sõltub suuresti taime õigest valikust. 1 - 2 - GROW! topsis saate hulgaliselt taimi, mida saab jagada väikesteks osadeks ja katta suurema ala. Taimed on algusest peale kompaktsed, nii et kui pakute neile algusest peale õiget väetist ja CO2, saavutate tiheda ja ilusa kasvu! Vahemik sobib suurepäraselt väikeste ja keskmise suurusega akvaariumide jaoks.

 

Inspiratsiooni ja rohkem infot taime omaduste kohta Tropica kodulehel.Sarnased tooted