• Tarnime kõik pakiautomaadi tellimused alates 50€ tasuta
  • 14 päevane tasuta tagastusõigus
  • Klienditeenindus info@naturebox.ee

Jebao Doser 3.4 WiFi 4-Channel Auto Dosing Pump- vedeliku dosaator

174,00 €

Jecod Doser 3.4 on populaarse tootja uusim vedelikudosaator. Täpne, automaatne vedelikudosaator on spetsiaalselt loodud akvaariumide vajadustele. Selle võimalusi on varasemate versioonidega võrreldes laiendatud ja juhtimine toimub mugava rakenduse (IOS / Android) abil.

 

 

 
 

 

Tootekood: 1111
Kaubamärk: Jebao
Tarneaeg: 1-7 päeva

Jecod / Jebao Doser 3.4 on täpne automaatne vedelikudosaator, mis on spetsiaalselt loodud akvaariumi vajadustele. Tänu sellele seadmele saate hõlpsalt ja mugavalt lahendada akvaariumi väetiste ja soola korrapärase söötmise probleemi, ilma et peaksite seda olulist tegevust pidevalt meeles pidama. Lai valik saadaolevaid seadistusi võimaldab teil kohandada Doser 3.4 tööd mis tahes paagiga.

Mida saab rakendus teha? (IOS / Android)
Rakendus võimaldab piiramatult juhtida jaoturipumpasid. Iga pump on programmeeritud eraldi ja lisaks saab seda kasutaja soovil käivitada ka väljaspool programmi. Päevas on võimalik programmeerida 1 kuni 24 annust, kus antud doosi aeg määratakse 1 minuti täpsusega. Individuaalne annus võib iga kord olla erinev, täpsusega kuni 1 ml. 

Programmeerimisnäide:
kell 5:34 2 ml annus, 6:02 4 ml annus, 6:22 1 ml annus, 7:00 10 ml annus, 9:44 2 ml annus

jne on võime määrata annust intervallide kaupa täpselt. 1 päevast. Näiteks ülepäeviti, iga kolme päeva tagant, iga seitsme päeva tagant või kord kuus. 

Mida saab Doser 3.4 teha?
Pump on võimeline väljastama kuni 50 ml / min ja sellel pole peaaegu mingeid imemis- või pumpamispiiranguid. Üksikuid pumpasid saab korpusel asuvate nuppude abil käsitsi käivitada.

Dosaator on rohkem kui poole väiksem kui varasematel mudelitel ja sellel on kinnitusavad. Tänu sellele saab selle hõlpsasti paigutada näiteks akvaariumi kappi. 

Miks ma vajan jaoturit?
See on ideaalne lahendus igale akvaaristile, võimaldades vedelike järjestikuseid portsjoneid üksteisega sünkroniseerida. Tänu oma universaalsele olemusele saab Doser 3.4 töötada mageveeväetistega nagu: NO3, PO4, Fe, Liquid Coal ja teised; soolad soolase vee reservuaaride jaoks, nagu Mg, Ca, Kh ja muud puhvrid. Tänu vedela toidu söötmise võimalusele saab seadet kasutada ka korallide või maimude automaatse söötjana. See võib toita vedelaid absorbente ja konditsioneere, nagu PH Minus, KH / GH Plus ja teised.


Tehnilised andmed:
- mõõdud: 22,5 x 8 x 6cm
- pumpade arv: 4
- doosi täpsus kuni 1ml
- programmeerimistäpsus kuni 1 minut
- maksimaalne voolutarve 6W

Sarnased tooted