• Tarnime kõik pakiautomaadi tellimused alates 50€ tasuta
  • 14 päevane tasuta tagastusõigus
  • Klienditeenindus info@naturebox.ee

JBL Pronovo Bel Flakes M 250ml / 45g

6,50 €

Prebiootiline ja ujuv akvaariumi kalatoit: toidus sisalduvad spetsiaalsed kiudained varustavad kasulikke soolebaktereid tervisliku seedimise tagamiseks

Looduslikud toorained ilma kunstlike lisanditeta loodusliku toitumise ja tervete akvaariumikalade heaks. Testitud JBL-i uurimisekspeditsioonidel troopikas

Tänu kvaliteetsetele toorainetele, nagu lõhe, krevetid, kalmaar ja küüslauk, on kõikide akvaariumikalade hulgas väga hinnatud.

Väga kvaliteetse naturaalse astaksantiiniga krillist ja spirulinast, mis tagab täiusliku värvi kujunemise tapluskaladel.

Pakendi sisu: suletud õhu- ja valgustihedalt, taaskasutatav pakend koos dosaatoriga toitmisabina.

 

Tootekood: 7174
EAN: 4014162057938
Kaubamärk:
Tarneaeg: 1-7 päeva

Erinevate kalaliikidega segaakvaariumis on dekoratiivkaladel erinevad nõudmised toidule. JBL PRONOVO BEL võtab arvesse erinevaid söötmistüüpe ning pakub Teie kaladele laias valikus looduslikku ja tervislikku toitumist. Kui soovite saadaolevate toitude valikut veelgi laiendada, võite põhitoitu JBL PRONOVO BEL täiendada teiste JBL liigikontseptsiooni toiduainete ja maiustega.

Dekoratiivkalade bioloogilise liigi kontseptsioon:
Lisaks põhitoidule, nagu JBL PRONOVO BEL segaakvaariumidele, saab kalu toita ka JBL PRONOVO liigikontseptsiooni toitudega. Liigikontseptsiooni raames saate lisada konkreetsele kalaliigile sobivat toitu või valida põhitoidule alternatiive. Pole probleemi, kui näiteks bettad söövad ka barbuste toitu ja vastupidi. Oluline on vaid pakkuda igale kalarühmale õiget toitu. Vaheldus on alati hea! Kas soovite toita oma neoone, kiiveersägasid jt täpselt õige toiduga? Pole probleemi: JBL-i liigikontseptsioonist leiate neoonidele (ja teistele väikestele haratsiinlastele) mõeldud ampsusuurused graanulid, mille koostis on täpselt kohandatud kalade vajadustega: JBL PRONOVO NEON. Oma looduslikes elupaikades Lõuna-Ameerikas elavad neoonid väga toitainetevaestes mustveebiotoopides ja sõltuvad väikesest amspusuurusest planktonist. Kiiversäga seevastu elab põhjas ja neil on erinev toiduspekter. JBL PRONOVO CORYDORAS (Corydoras = kiiversäga perekonna teaduslik nimetus) sisaldab sobivaid tooraineid, nagu krevetid ja spirulina. Kiiversäga vajab tervislikuks toitumiseks mitmekülgset toitumist. Krevetid esindavad kõiki väikeseid loomorganisme, sealhulgas raipeid, mida kiiversäga "vuntsidega" maapinnal tunnetab.

Sarnased tooted