• Tarnime kõik pakiautomaadi tellimused alates 50€ tasuta
  • 14 päevane tasuta tagastusõigus
  • Klienditeenindus info@naturebox.ee

Hemianthus callitrichoides 'Cuba'

8,50 €

Micranthemum callitrichoides 'Cuba' on üks maailma väikseimaid akvaariumitaimi, mis roomab üle põhja millimeetri suuruste ümmarguste lehtedega. Micranthemum callitrichoides on atraktiivne ja populaarne esiplaanitaim väikestes akvaariumides.
Tegemist ei ole raske taimega, kuid ta vajab õitsenguks häid tingimusi, näiteks piisavalt valgust, lisatud CO2, vee ringlust ja väetist. Kui neid tingimusi on raske luua, võite alternatiivina kasutada Micranthemum 'Monte-Carlo', kuna see on vähem nõudlik.
Taimede peal tekivad sageli väikesed pärlid või hapnikumullid, mis lisavad vaibale väga elavust.
Kui ta istutada väikestes, paari sentimeetri kaugusele üksteisest asetsevates kobarates, levib ta kiiresti ja katab põhja nagu vaip. Kärpige vaipa regulaarselt, sest muidu ei saa alumised osad piisavalt valgust, mis põhjustab juurte surma.
Leidub Kuubal, Havannast lääne pool.

 

 

Tootekood: 249
Kaubamärk:
Tarneaeg: 1-14 päeva

 

Väikesed kõrgkvaliteetsed taimed 1 - 2 - GROW! Noored taimed kasvatatakse ja tarnitakse otse laboris. Taimed on garanteeritult tigude, vetikate ja pestitsiidideta ning seetõttu on nad tundlike krevettide ja kalade jaoks täiesti kahjutud. Valikus on ainulaadsed taimed!

 

Teie akvaariumi edu sõltub suuresti taime õigest valikust. 1 - 2 - GROW! topsis saate hulgaliselt taimi, mida saab jagada väikesteks osadeks ja katta suurema ala. Taimed on algusest peale kompaktsed, nii et kui pakute neile algusest peale õiget väetist ja CO2, saavutate tiheda ja ilusa kasvu! Vahemik sobib suurepäraselt väikeste ja keskmise suurusega akvaariumide jaoks.

 

Inspiratsiooni ja rohkem infot taime omaduste kohta Tropica kodulehel.Kõiki taimi saadame Smartpostiga sõltumata aastaajast. Omnivaga saadame taimi, kui välistemperatuur on ööpäevaringselt vähemalt +15 kraadi. Muul ajal Omniva pakiautomaadiga taimede saatmine vaid omal vastutusel!

Sarnased tooted