• Tarnime kõik pakiautomaadi tellimused alates 50€ tasuta
  • 14 päevane tasuta tagastusõigus
  • Klienditeenindus info@naturebox.ee

Easy Life EasyCarbo Bio 250 ml

7,50 €

Tootekood: 922
Kaubamärk:
Tarneaeg: 1-7 päeva

EasyCarbo Bio on looduslikel alustel akvaariumitaimede vedel süsinikuallikas.

Süsinik on taimede hea kasvu jaoks hädavajalik.

EasyCarbo Bio on looduslikel alustel akvaariumitaimede looduslik vedel süsinikuallikas. Süsinik on oluline, et taimed saaksid hästi kasvada ja vetikatega tõhusalt konkureerida. Kui akvaariumis on liiga vähe süsinikku või süsinikdioksiidi, saavad vetikad sageli võimaluse.

Süsinik (vees lahustunud CO2 kujul) on taimede optimaalse kasvu jaoks üks olulisemaid toitaineid. Süsinikupuuduse korral ei suuda taimed optimaalselt assimileeruda ja kasvada. Selle puuduse tagajärjel lõpetavad taimed kasvu ja ei konkureeri enam vetikatega toitainete pärast. Kui see süsinikupuudus kestab liiga kaua, hakkavad taimed lekkima suhkruid ja muid vetikaid meelitavaid toitaineid. Selle tulemusena muutuvad lehed vetikasteks ja näivad ebameeldivad.

ProFito ja EasyCarbo Bio kasutamine on õige kombinatsioon.

Taimed vajavad mitte ainult süsinikku. Samuti on hädavajalikud mikroelemendid. Kuna nende olemasolu ei ole võimalik täpselt mõõta ja me ei tea seetõttu, milliseid mikroelemente vees leidub, on ProFito ideaalne lahendus vee täielikuks rikastamiseks mikroelementidega.

Kasutusjuhend: lisa 10ml 100 liitri akvaariumivee kohta nädalas. Kasutamiseks akvaariumides koos täiendava CO2 väetamisega või ilma. Ohutu kõigile akvaariumielanikele, näiteks kaladele, krevettidele ja tigudele.

Sarnased tooted