• Tarnime kõik pakiautomaadi tellimused alates 50€ tasuta
  • 14 päevane tasuta tagastusõigus
  • Klienditeenindus info@naturebox.ee

Chihiros WRGB II 120 cm LED valgusti (120-140 cm, 130 W, 7700 lm)

459,00 € 540,00 €

Ideaalne valik kõrgtehnoloogilistesse akvaariumitesse, isegi kõige nõudlikumate taimedega. Sisseehitatud Bluetooth-kontrolleri ja rakenduse My Chihiros abil saate muuta valguse värvi ja heledust oma maitse järgi, et saaksite hõlpsasti saavutada oma maitsele sobiva ideaalse välimuse. Saate rakenduses mõne klõpsuga isegi päikesetõusu ja -loojangu seada, mis pole mitte ainult lahe, vaid ka teie kalade jaoks parem kui valguse järsk sisse- või väljalülitamine.

Vaikimisi saab valgust juhtida vaid bluetoothi kaudu, kui soovid seda ka wifi kaudu kasutada, siis soovitame soetada Wifi Hubi.

Tehnilised andmed:

Akvaariumi suurus: 120-140 cm laius
Klaasi paksus: max. 12 mm
Valguse suurus: 1200*140*18 mm
Voolutarve: 130W
LED kogus: 120 tk
Valgusvoog: 7700 lm
LED värvid: WRGB
Veekindluse tase: IP43
Garantii: 2 aastat


Laadige rakendus alla:

Apple
Android

 

Tootekood: 602
Kaubamärk:
Tarneaeg: 1-7 päeva

Chihiros LED WRGB II valgustus on ainulaadne akvaariumilampide mudel, mis põhineb suure heledusega värvilistel WRGB LED-idel. WRGB dioodide värvikombinatsioon annab uue pilgu akvaariumi enneolematule ilule, võimaldab veetaimedel tervet, loomulikku ja lopsakat kasvu. Lamp sobib suure valgusevajadusega taimeakvaariumidesse ning esitleb suurepäraselt akvaariumitaimede ja -loomade erinevaid värve.

Täielik LED-värvide segu näitab Teie akvaariumi tõelist ilu, valgete LED-ide heledus kogu spektris tagab taimede fotosünteesi.

Chihirose lambi võimalused
Lambi juhtimine võimaldab valgustust sisse ja välja lülitada, võimsustaset seadistada, järkjärgulist võimsust suurendada/vähendada, seadistada päikesetõusu ja -loojangu simulatsiooni ning reguleerida iga värvikanalit eraldi.

Valgustuse juhtimine Bluetoothi kaudu
Valgustuse juhtimine on võimalik ainult Androidi või iOS-iga nutitelefoni või tahvelarvutisse installitud spetsiaalse rakenduse "My Chihiros" abil. Rakenduse abil saame määrata akvaariumile sobivad valgustuse parameetrid.

Kaasaegne disain
Chihirose WRGB lamp täiendab Teie akvaariumi sisustust ja lisab disaini kogu ruumile.

Valgustuse paigaldamine
Komplektis on jalad lambi kinnitamiseks akvaariumi klaasi servale. Klaasi paksus on kuni 12mm.

Sarnased tooted