• Tarnime kõik pakiautomaadi tellimused alates 50€ tasuta
  • 14 päevane tasuta tagastusõigus
  • Klienditeenindus info@naturebox.ee

Chihiros dosing system - doseerimispump

165,27 €

Chihirose doseerimispump on osa Chihirose väikesest süsteemist, mis varustab mageveeakvaariume automaatselt piisavate toitainetega. Hea toitainetega varustamine on vajalik, et kõik akvaariumi veetaimed saaksid jõudsalt ja tervislikult areneda. Sel põhjusel on automaatne doseerimispump ideaalne tööriist pideva toite tagamiseks.

Väetisekoguse optimaalseks juhtimiseks saab doseerimispumpa juhtida Chihiros APP-ga. Igapäevast väetamist võib ühe looma kohta teha annustes 0,2 ml kuni 999,9 ml 0,1 ml sammuga. Siin on 0,2 ml väikseim annus, mida saab väetise kohaletoimetamiseks reguleerida. Elektrikatkestuse korral salvestatakse seaded seadmesse valikulise patarei (CR2032 nupupatarei/ei kuulu komplekti) kaudu. Olemas on ka funktsioon "Ärajäänud annuste kompenseerimine". See tähendab, et rikke korral manustatakse ühe päeva (alates kella 0:00) vahelejäänud annused täielikult. Veel üks funktsioon on säte "Supplement Volume Monitor", mis kuvab tarbimise ja järelejäänud päevad (See funktsioon ei jõustu enne, kui aku on paigaldatud).

Väikest süsteemi, mille mõõtmed on vaid 17,7 x 5,4 x 4,2 cm, saab hõlpsasti kinnitada tasasele pinnale akvaariumi lähedal. Pange tähele, et läheduses peaks olema ruumi väetisepudelite jaoks. Chihirose doseerimispumbaga saab akvaariumi lisada kuni neli erinevat väetist. Chihiros toodab eraldi 4 doseerimispudelit ja sobivat metallist hoidikut. 

 

 

 

Tootekood: 7070
EAN: 5994460030538
Kaubamärk:
Tarneaeg: 1-7 päeva

Taimsete toitainete ja muude kemikaalide igapäevane või isegi iganädalane tarbimine võib pikas perspektiivis muutuda keeruliseks. Olenemata sellest, kas olete puhkusel või äkilisel tööreisil, saate selle sööturiga mugavalt hakkama automaatse ja täpse vedelike sissevõtmisega. Seda on väga lihtne paigaldada ja seadistada.

Tehnilised andmed

Doseerimispeade arv:4
Voolikuühendus. 2/4 mm
Annuse voolukiirus> 50 ml/min
BPT eluiga ≥1000H
Mõõdud: 17,7 x 5,4 x 4,2 cm (7,0 x 2,2 x 1,7”)
Töötemperatuur: 5 kuni 45°C
Suhteline õhuniiskus: 15–85% suhteline õhuniiskus
Toitepinge: 100-240V 50/60Hz
Tööpinge: DC 12V


Saadaval olevad tarvikud:

Chihirose doseerimismahuti (4 tk)
Chihiros doseerimismahuti hoidja

Chihiros Dosing Tube Holder - voolik automaatse dosaatori jaoks

Sarnased tooted