• Tarnime kõik pakiautomaadi tellimused alates 50€ tasuta
  • 14 päevane tasuta tagastusõigus
  • Klienditeenindus info@naturebox.ee

Chihiros Dosing System - akvaariumi dosaator

225,00 €

Chihirose doseerimissüsteem on täielik komplekt, mis koosneb automaatsest dosaatorist, neljast pudelist, hoidikust ja voolikust. Professionaalne jaoturikomplekt on kasutusvalmis ja sisaldab ainult Chihirose originaaltarvikuid. Süsteem koosneb mitmest pudelist, mis on voolikuga ühendatud doseerimispumbaga. Tänu komplektile saate täpselt juhtida sisendite, nagu väetised, toitained või soolad, kogust.

 

Tootekood: 7077
EAN: 5905280163979
Kaubamärk:
Tarneaeg: 1-7 päeva

 

Milleks kasutatakse automaatset vedelikudosaatorit?


Täpne automaatne vedelikudosaator on loodud spetsiaalselt akvaariumi vajadustele. Tänu temale saate hõlpsalt ja mugavalt lahendada akvaariumi väetiste ja soolade korrapärase tarnimise probleemi, ilma et peaksite seda olulist asja pidevalt meeles pidama. See seade võimaldab automatiseerida vedeliku tarnimise protsessi, mis hõlbustab oluliselt akvaariumi heas seisukorras hoidmist. See on ideaalne lahendus erinevat tüüpi vedelike, näiteks mikro- ja makroväetiste, vedelate korallide sööda, Mg-, Ca-, Kh-puhvrite jne, tarnimise automatiseerimiseks. Laia valiku seadete abil saab seda seadet vastavalt vajadustele kohandada. iga paagi kohta.

 

Chihirose doseerimispump on automaatne vedelikujaotur


Akvaariumi täpset doseerimispumpa juhib rakendus My Chihiros, mis on saadaval iOS ja Android mobiilseadmetele. Sellel on võimalus annust täpselt reguleerida, nii et saate määrata süstitava vedeliku täpse koguse. Seade koosneb neljast programmeeritavast pumbast, mida saab seadistada nii, et need väljastaksid annused täpselt õigel ajal. Ööpäevane koguannus peaks olema vahemikus 0,2 kuni 999,9 ml. Programmeeritavate annuste arv on 1 kuni 24 päevas. Automaatseid annuseid saab manustada ettenähtud ajal ja annuste arvu saab igal ajal muuta.

 

Chihiros Dosing Container - pudelid automaatse dosaatori jaoks


Komplekt sisaldab nelja vastupidavat ja kahjustustekindlat pudelit, mis on mõeldud vedelike hoidmiseks ja väljastamiseks. Pudelitel on täpse skaalaga kleebised, tänu millele saab aine kogust täpselt mõõta ja kontrollida. Veelgi enam, need on läbipaistvad ja erineva värviga, mistõttu on palju lihtsam meeles pidada, milline vedelik neis on. Rakenduse My Chihiros abil saate kontrollida, mitu päeva on viaalis jäänud vastavalt kehtivale väljastusgraafikule.

 

Chihiros Dosing Container Holder - pudelihoidja


Metallist pudelihoidja dosaatori jaoks. See on kasulik tarvik, tänu millele saate hoolitseda väetiste ja muude vedelike mahutite hoidmise eest.

 

Chihirose doseerimistoru hoidik - voolik


Kvaliteetne läbipaistev voolik automaatse dosaatori jaoks, 10m pikk ja 2mm/4mm. Voolikul on 2 käepidet ja 4 elementi selle hoidmiseks ja paaki asetamiseks.

 

Tehnilised andmed:
- Pumpade arv: 4
- Annuse vool: 50 ml/min
- Pumba mõõdud: 17,7 x 5,4 x 4,2 cm
- Pinge: 100-240V
- Pudeli maht: 4 x 450 ml
- Käepideme mõõdud: 20,5 x 7,5 x 5 cm
- Vooliku pikkus: 10m
- Vooliku suurus: 2/4mm (siseläbimõõt 2mm, välisläbimõõt 4mm)

Saadaval olevad tarvikud:

Chihirose doseerimismahuti (4 tk)
Chihiros doseerimismahuti hoidja

Chihiros Dosing Tube Holder - voolik automaatse dosaatori jaoks

Sarnased tooted