• Tarnime kõik pakiautomaadi tellimused alates 50€ tasuta
  • 14 päevane tasuta tagastusõigus
  • Klienditeenindus info@naturebox.ee

Chihiros Doctor Bluetooth - akvaariumi ionisaator

129,90 €

Chihiros Doctor on ionisaator, mis stimuleerib taimede kasvu akvaariumis, takistades rohelise vee teket ja aidates absorbeerida taimede kasvuks vajalikke mikrotoitaineid. Chihiros Doctor'i ülesanne on pärssida taimede kasvu, soodustada akvaariumitaimede kasvu, kaitsta kalu ja krevette ning ennetada haigusi. Uuel põlvkonnal on erinevad töörežiimid erinevate suurustega, mis aitavad akvaariumi eest hoolitseda. Bluetooth-ühenduse kaudu saab seadet hõlpsasti ja kiiresti juhtida nutitelefoni või tahvelarvuti kaudu.

Spetsiaalne rakendus , "Minu Chihiros".
Bluetooth-ühenduse kaudu saab rakendust juhtida, lihtsustades tööetappe, parandades oluliselt toote kasutajakogemust. Installeerige lihtsalt ,,My Chihiros" rakendus oma Android või iOS telefonile.

Pakendi sisu:
-Doctor Mate
- Toiteallikas
- ühenduskaablid
- hoidik
- iminapp
- tuuleklaasi kinnitusklamber

Tehnilised andmed:
- Võimsus: 30W
- sisendpinge: DC15V, 2.5A

 

 

 

Tootekood: 2025
EAN: 5903900044479
Kaubamärk:
Tarneaeg: 1-7 päeva

Chihiros Doctor on ionisaator, mis stimuleerib taimede kasvu akvaariumis, takistades rohelise vee teket ja aidates absorbeerida taimede kasvuks vajalikke mikrotoitaineid. Chihiros Doctor'i ülesanne on pärssida taimede kasvu, soodustada akvaariumitaimede kasvu, kaitsta kalu ja krevette ning ennetada haigusi. Uuel põlvkonnal on erinevad töörežiimid erinevate suurustega, mis aitavad akvaariumi eest hoolitseda.

Kasutamise eelised:
- Takistab rohevetikate kasvu ja hoolitseb taimede kasvu eest: Takistab fütoplanktoni (roheline vesi) algset kasvu ja paljunemist.
Soodustab taimede kasvu, aktiveerides fotosünteesi, et stabiliseerida akvaariumi ökosüsteemi. Aktiveerib mikrotoitaineid, et aidata taimedel kasvada.
- Võitleb patogeensete bakterite vastu: Tapab automaatselt patogeensed bakterid vees ühe tunni jooksul otsese ja kaudse desinfitseerimise teel, parandades oluliselt noorte krevettide ellujäämismäära.
- Töötab filtribakteritega: Ei tekita kahjulikke mürgiseid ühendeid, soodustab kasulike bakterite kasvu akvaariumis.
- Intelligentne tsüklijuhtimissüsteem: Selleks, et tagada akvaariumis õiged tingimused, on seadmel scecial algoritm, mis kontrollib ja valib õige ionisaatori toimimistsükli ja steriliseerimistaseme. ALC automaatne reguleerimisprogramm võimaldab sobivat töörežiimi kohandada vastavalt akvaariumi parameetritele.

 

Sarnased tooted