• Tarnime kõik pakiautomaadi tellimused alates 50€ tasuta
  • 14 päevane tasuta tagastusõigus
  • Klienditeenindus info@naturebox.ee

Aquaforest Bio Sand 7.5 kg

25,50 €

Aquaforest Bio Sand on looduslik valge liiv, mis on saadud kõrgeima kvaliteediga ladestustest. See ei sisalda saasteaineid ja selle kaltsiumkarbonaadi sisaldus aitab stabiliseerida vee keemiat. AF Bio Sand uusim tehnoloogia kiirendab märkimisväärselt akvaariumi käivitusprotsessi ja võimaldab elusloomade kiiremat lisamist äsja seadistatud akvaariumisse.

Kaasasolevad pudelid sisaldavad laboratoorselt isoleeritud nitrifitseerivate bakterite tüvesid ja nende arengut ja paljunemist hõlbustavat toitainet. Toote spetsiaalne retsept tagab lämmastikuringluse sulgemise ja kahjulike keemiliste ühendite kõrvaldamise palju kiiremini kui traditsiooniliste pinnaste kasutamisel. AF Bio Sand ülilihtne kasutamine võimaldab koheselt liiva akvaariumis kasutamiseks ette valmistada. Tänu äärmiselt laiale kasutusalale töötab AF Bio Sand suurepäraselt ka käivitatud akvaariumides substraadilisandina. Liiva graanuli suurus on 0,5-1,5 mm.

Ettevalmistus: transpordi käigus eraldub liivast jääke ja see on Teie akvaariumile täiesti ohutu, kuid vee hägususe vältimiseks soovitame tungivalt loputada liiv enne kasutamist osmoosveega. Valage mõlema pudeli sisu 3 liitrisse soolavette, segage hoolikalt, lisage liivakotti ja jätke 24 tunniks seisma. Bakterite paljunemise võimaldamiseks ärge kotti sulgege. Me ei soovita hoida segu jahedas kohas, kuna see pikendab oluliselt bakterite paljunemisaega. Optimaalne liiva küpsemistemperatuur on umbes 25–28 °C. 24 tunni pärast on liiv akvaariumis kasutamiseks valmis. Lisage liiv järk-järgult akvaariumisse (väikesed kogused päevast päeva) ja jälgige parameetrite muutusi.

 

Tootekood: 7058
EAN: 5902026738859
Kaubamärk:
Tarneaeg: 1-7 päeva

Kasutusjuhend:

Lahustage sool eelnevalt valmistatud demineraliseeritud vees. Vee temperatuur peaks olema umbes 24 °. Soolsuse 30 ppt jaoks lahustage umbes 345 g / 10 l vee kohta. Segage lahust intensiivselt umbes 15 minutit. Kui sool on täielikult lahustunud ja lahus selge, on soolane vesi kasutusvalmis. Hoidke soola kuivas ja pimedas kohas. Pärast lahustumist kasutage sool ära 5 päeva jooksul. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Toode on mõeldud kasutamiseks ainult akvaariumis. Ei sobi inimtoiduks.

Soola parameetrid on toodud allpool:

24 °C

Mg – 1200-1300 mg/l

Ca – 360-400 mg/l

K – 300-350 mg/l

dKH – 8,0-9,0

pH – 8,0-8,2

Sarnased tooted