• Tarnime kõik pakiautomaadi tellimused alates 50€ tasuta
  • 14 päevane tasuta tagastusõigus
  • Klienditeenindus info@naturebox.ee

Aquael Unimax 250, välisfilter

167,00 €

AQUAEL Unimax 250 välisfilter

UNIMAX filtrid on mõeldud vee filtreerimiseks ja õhutamiseks magevee- või mereakvaariumides. Suure jõudlusega pumbad ja suur filtreerimisvõimsus koos usaldusväärse disainiga tagavad paagis ideaalsed veeparameetrid.

Standardpaketi komponendid
Põhjalikult valitud filtermaterjalid mehaaniliseks, keemiliseks ja bioloogiliseks filtreerimiseks asetatakse kolme filtrikorvi. UNIMAX filtrikassettide suur võimsus tagab kauakestva suure jõudlusega filtreerimise akvaariumides mahuga kuni 700 l.

 

Tootekood: 068
Kaubamärk:
Tarneaeg: 1-7 päeva

Iga UNIMAX-i filter on varustatud sprinkleriga, et suurendada veepinna ja õhu kokkupuutepinda parema aeratsiooni tagamiseks. Töötamise ajal eemaldatakse õhk filtrist automaatselt. UNIMAX-filtrid pakuvad maksimaalset mugavust, kuna neil on sisseehitatud iseimev mehhanism, mis on loodud filtri automaatseks täitmiseks veega, välistades sellega probleeme, mis võivad tekkida filtri käsitsi täitmisel. Peamised tihendid mahutite ja kaane vahel on valmistatud spetsiaalsest silikoonist, et tagada seadme maksimaalne tihedus. UNIMAX-filtritel on soovitatava võimsusega võrreldes madal energiatarve ja kõrge filtreerimise efektiivsus.

Mudelite UNIMAX 500 ja 700 neli voolikut tagavad pideva veeringluse ja kõrvaldavad surnud tsoonid. Nendes mudelites kasutatakse täiendavaid tsirkulatsioonipumpasid, et tagada kõrge jõudlus, säilitades samal ajal erakordselt vaikse töö. Integreeritud lihtsalt juhitavat sulgeventiili kasutatakse sisselaskevoolikute lahtiühendamiseks vee vahetamisel või filtri puhastamisel.

Lisaks saab UNIMAX filtreid varustada AQUAEL AS sterilisaatoritega. Sterilisaatorid kiirgavad UV-C kiiri, millel on antibakteriaalne toime ja mis takistavad vetikate kasvu. UV-C sterilisaatorite kasutamine suurendab oluliselt vee puhastamise efektiivsust. Pange tähele, et standardne filtripakett ei sisalda sterilisaatorit. UNIMAX 150 mudeli puhul kasutage 5 W UV-C sterilisaatorit; mudelite UNIMAX 250 ja 500 jaoks kasutage 9 W UV-C sterilisaatorit ja UNIMAX 700 mudeli puhul 11 W UV-C sterilisaatorit.


Toimimisviis

Filtris kasutatud täiustatud disain ja tehnoloogilised lahendused tagavad tõhusa mehaanilise, bioloogilise ja keemilise filtreerimise. Sisseehitatud pump tagab pideva veeringluse. Kui vesi voolab läbi järjestikuste filtreerimisvahendite, toimub see pidev puhastus, mille tulemuseks on kalade tervislikum elukeskkond. Vee selgus säilib suurepärasel tasemel väga pikka aega.


Filterkandja
UNIMAX-filtritega kaasas olev standardne filtrikassettide komplekt sisaldab:

BioCeraMAX Pro 600, mis on mõeldud vee bioloogiliseks filtreerimiseks magevee- ja mereakvaariumides. Selle moodustavad poorsest keraamilisest materjalist rullid. BioCeraMAX Pro 600 tagab väga kõrge filtreerimisvõime – kuni 600m2;
ZeoMAX Plus, mõeldud akvaariumi vee keemiliseks filtreerimiseks. See on hoolikalt valitud tseoliidist valmistatud spetsiaalse sõmera kujul, et tagada erakordselt kõrge sorptsioonivõime.

Lisaks sisaldavad UNIMAX 500 ja 750 mudelid SpikeBalls Mini biopalle. Tänu spetsiaalsetele avadele ja eenditele suureneb bioloogilise filtreerimise pind ning pallid on suurepäraseks substraadiks nitrifitseerivatele bakteritele.

 

 

 

 

Sarnased tooted