• Tarnime kõik pakiautomaadi tellimused alates 50€ tasuta
  • 14 päevane tasuta tagastusõigus
  • Klienditeenindus info@naturebox.ee

AQUAEL AKVAARIUMI FILTER ULTRAMAX 1500

199,00 €

 

Tootekood: 7130
EAN: 5905546314275
Kaubamärk:
Tarneaeg: 1-7 päeva

Kõrge jõudlus, madal elektritarbimine

Sellel filtril on kõrge jõudlus, mistõttu töötab see tõhusalt ka suure mahutavusega akvaariumides. Eriti oluline on see, et kuigi seade on väga võimekas, ei kuluta see palju elektrit ja on seetõttu säästlik.

Vaikne toimimine.

Ultramax 1500 veefilter on eriline mitte ainult oma võimekuse, vaid ka vaikse töö poolest. Sisselülitatud filter on vaevu kuuldav. See ei ärrita ega häiri, mistõttu võib akvaariumit hoida julgelt isegi magamistoas.

Integreeritud eelfilter

Selle seadme eelfilter on uuenduslik ja väga tõhus lahendus filtri pikema eluea tagamiseks. Filtri kaanel on sisseehitatud käsn, mis ei lase setetel otse filtrisse siseneda. See kaitseb seadet ummistuste eest ja pikendab filtri puhastamise ajavahemikke. Piisab sellest, kui pesta põhifiltri käsna regulaarselt jooksva vee all.

 

Toimimise ohutus

Ultramax 1000 veefiltri sisse- ja väljalaskeavad on varustatud kahekordsete kuulventiilidega, mis on eriti õhukindlad ja tugevad. Ventiilid hoiavad ära vähimagi vee lekke, võimaldades vooliku ilma vaevata filtri küljest lahti ühendada, kui seda on vaja puhastada.

 

Sarnased tooted