• Tarnime kõik pakiautomaadi tellimused alates 50€ tasuta
  • 14 päevane tasuta tagastusõigus
  • Klienditeenindus info@naturebox.ee

WIO Decor Kit CRIKEY 20 kg Deko komplekt

109,00 €

nspireeritud Suurest Punasest Mandrist, Austraaliast.

See komplekt sisaldab meie Crikey Biotoobi pinnast, mis koosneb segatud liivast ja punakast kruusast, mis on segatud punaste laavakivide purustatud tükkidega. Sellele lisandub valik botaanikaid ja isegi mõned pisikesed teokarbid! Valikus on erinevas suuruses Etna kive, millel on soojad, maalähedased värvid ja mis on oma nurkvormide tõttu tugevalt esindatud. Ookrivärvide kombinatsioon loob nägemusi Suurest Punasest Mandrist ning puitmaterjal ja kestad lisavad tumedat ja heledat kontrasti ja detaili. See oleks ideaalne lisa väikeste vikerkalade biotoobile või isegi krabide polüdaariumi stiilis väljapanekule! Lõpuks lisame meie punase värvi Wetland Artist Terra substraadi, mis sobib ideaalselt lopsakate taimede kasvu toetamiseks ja mis sulandub stseeni värvidega.

Komponendid:

  • Taimne substraat – Wetland Artist 'Terra'
  • Biotoobi pinnas – Crikey
  • Peamine hardscape – Etna kivi
  • Sekundaarne hardscape – Nano Rock: Etna

 

 

Tootekood: 7081
Kaubamärk:
Tarneaeg: 1-7 päeva

WIO deko komplektid on kõik-ühes komplekt, mis sisaldab autentse ja loomuliku pildi loomiseks vajalikke komponente. Pakume 10 sisekujunduskomplekti, üks igale Biotope pinnasesarjale:

Täiendage oma akvaariumi, et see esindaks tõelist läbilõiget loodusest
Decor Kit sisaldab kasutusvalmis materjalide segu maalilise akvaariumi loomiseks. Ühest komplektist piisab kuni 60cm akvaariumi jaoks, kahest 90cm ja kolmest 120cm akvaariumi jaoks.
WIO dekoratiivkomplekte on lihtne ja lõbus kasutada, mis võimaldab teil kujundada realistliku biotoobi jõesängi.

Sarnased tooted