• Tarnime kõik pakiautomaadi tellimused alates 50€ tasuta
  • 14 päevane tasuta tagastusõigus
  • Klienditeenindus info@naturebox.ee

WIO Decor Kit BECK 20 kg Deko komplekt

109,00 €

Inspireeritud Garrotxa vulkaanilisest piirkonnast, Hispaaniast.

Oleme kombineerinud oma Beck Biotope pinnase tumeda ja orgaanilist tunnet loova silmatorkavate Darwini musta laavakivi tükkidega, et luua mõjuva ja autentse loomuliku hõnguga stseen. Beck Biotope Bed sisaldab hele- kuni tumehalli värvi kive, mis on segatud kooreribade, okste ja purustatud lehtedega ning erinevat peent tooni või erkvalgete laikudega karpidega. Kõik see on kokku pandud Kataloonia mägedest pärit tumehalli tekstuuriga vulkaanilise liivaga. Darwin Blacki laavakivi nurgeline esteetika oma hallist mustani loob meeleoluka õhkkonna. Kui vastandada erkrohelistele taimedele, toob Beck looduskunstnikule ja tema kujutlusvõimele originaalseid ja inspireerivaid võimalusi. Lõpuks lisame meie tumeda, rikkaliku pruuni värvi Wetland Artist Cocoa substraadi, mis on ideaalne lopsakate taimede kasvu toetamiseks, kusjuures tume värv täiendab ülejäänud pilti.

Komponendid:

  • Taimne substraat – Wetland Artist ‘Cocoa’
  • Biotoobi pinnas – Beck
  • Peamine hardscape – Darwin Black Lava Stone
  • Sekundaarne hardscape – Nano Rock: Darwin Black Lava

 

Tootekood: 7083
Kaubamärk:
Tarneaeg: 1-7 päeva

WIO deko komplektid on kõik-ühes komplekt, mis sisaldab autentse ja loomuliku pildi loomiseks vajalikke komponente. Pakume 10 sisekujunduskomplekti, üks igale Biotope pinnasesarjale:

Täiendage oma akvaariumi, et see esindaks tõelist läbilõiget loodusest
Decor Kit sisaldab kasutusvalmis materjalide segu maalilise akvaariumi loomiseks. Ühest komplektist piisab kuni 60cm akvaariumi jaoks, kahest 90cm ja kolmest 120cm akvaariumi jaoks.
WIO dekoratiivkomplekte on lihtne ja lõbus kasutada, mis võimaldab teil kujundada realistliku biotoobi jõesängi.

Sarnased tooted