• Tarnime kõik pakiautomaadi tellimused alates 50€ tasuta
  • 14 päevane tasuta tagastusõigus
  • Klienditeenindus info@naturebox.ee

Ultralife Blue-Green Slime Stain Remover (565 liitrile)

29,50 €

 

Ultralife sini-rohevetikate lima / plekieemaldaja

UltraLife Blue Green Slime Stain Remover on revolutsiooniline aja jooksul testitud toode, mis eemaldab tõhusalt ja ohutult sini-rohelise lima plekid teie mageveeklaarist.
Üks olulisemaid probleeme mageveeakvaariumide puhul on see hiiliv sini-roheline lima, mis ilmub aja jooksul, kuid nüüd on olemas lahendus.

Ultralife Blue-Green Slime Stain Remover on spetsiaalselt koostatud sini-rohelise lima probleemi vastu võitlemiseks, kasutades salajast segu looduslikest koostisosadest, toidulisanditest ja bioloogilistest kiirendajatest, et pakkuda ülimalt sini-rohelise lima plekke eemaldavat vahendit. Seda on lihtne kasutada, lihtsalt segage väike kogus akvaariumivett, kasutades kaasasolevat mõõtelusikat vastavalt teie akvaariumi suurusele, ja seejärel lihtsalt lisage see otse akvaariumiveele. Vett ega filtreerimissüsteemi ei ole vaja vahetada, mistõttu on see muljetavaldavalt praktiline lahendus, mida saab teha mõne minutiga.


See on täiesti ohutu kõikidele mageveekakvaariumidele ja saadaval mitmes suuruses, et hoida teie akvaarium lima vaba. Ohutu koostis on kahjutu kaladele ja korallidele, kuid see on ohutu ka kasulikele makrovetikatele ja nitrifitseerivatele bakteritele. UltraLife BGSSR kiirendab orgaaniliste tahkete ainete lahustamist ja bioloogilist lagundamist. Selle protsessi käigus suureneb teie akvaariumi hapniku omastamise määr selle suurenenud bioloogilise aktiivsuse tulemusena.

On ülioluline, et teie akvaarium suudaks seda suurenenud hapnikutarbimist koos teie vee-elustiku hapnikuvajadusega toetada. Seetõttu soovitame suurendada teie O2-taset, lisades enne ravi ja selle ajal õhukompressori.

Tugev GH suurendav toime! Doseerige ettevaatlikult!

Suurus: 20 g

 

Tootekood: 7149
EAN: 790869100200
Tarneaeg: 1-7 päeva

Parimate tulemuste saavutamiseks ärge lülitage UV-sterilisaatorit välja. Vee vahetamine või süsiniku filtreerimise eemaldamine ei ole vajalik.

Ei sisalda ALGAECIDES ega ERYTHROMYCIN SUCCINATE.

HOIATUS: VÕIB MÕJUTADA PH JA HAPNIKU TASET

Juhised:

Segage põhjalikult 2 tasandilist lusikatäit iga 56 L akvaariumivee kohta väikese koguse veega töödeldavast akvaariumist. Valage lahustatud lahus akvaariumisse. Vajaduse korral korrata 48 tunni pärast. Vajaduse korral oodake vähemalt üks nädal enne täiendavat töötlemist. Lusika suurus .625CC

 

Sarnased tooted