• Tarnime kõik pakiautomaadi tellimused alates 50€ tasuta
  • 14 päevane tasuta tagastusõigus
  • Klienditeenindus info@naturebox.ee

TETRA FRESHDELICA BRINE SHRIMPS kalatoidu kuivatatud krevetid (48 gr)

5,70 €

Tetra FreshDelica geeltoit on ideaalne vahepala söögikordade vahel, et kalad saaksid suhelda ja nautida söötmist. See kõigile dekoratiivkaladele mõeldud tervislik, looduslik geel-toit on toitaineterikas, julgustades teid samas avastama uut tüüpi suhtlemist oma kaladega: Geeli manustamine on lihtne ja täpne tänu käepärasele tuubile ja kotikestele. Madusid jäljendav kuju tagab toidu loomuliku välimuse. Looduslik toit koosneb mereelustikust (leeegid, artemias, daphnia ja krill) ning on seega kalade poolt loomulikult aktsepteeritud ja kergesti söödavad. Tetra FreshDelica toitu on saadaval kahes portsjoni suuruses: 3 g kotikesed on ideaalsed akvaristidele, kes soovivad oma kaladele aeg-ajalt maiuspala anda, samas kui suuremad 80 g tuubid võimaldavad teil oma kaladega kauem koos olla, ilma et peaksite muretsema toote liiga kiire tarbimise pärast. Steriilne ja steriilne pakend tagab, et toit püsib pikka aega värske. Tetra FreshDelica toitu võib väljaspool külmikut säilitada kuni 3 aastat. See on ideaalne täiendus TetraMini põhitoidul põhinevale dieedile.

 

Tootekood: 7089
Kaubamärk:
Tarneaeg: 1-7 päeva


Koostis

Molluskid ja koorikloomad (soolakrevetid 39%), Taimse valgu ekstraktid, Kala ja kalasaadused, Taimsed tooted, Õlid ja rasvad, Pärm, Mineraalained.


Toorvalk 5,0%, toorrasv 1,0%, toorkiud 1,0%, niiskusesisaldus 90,0%.

Lisandid

Mikroelemendid: mangaan (mangaan(II)-sulfaatmonohüdraat) 34 mg/kg, tsink (tsinksulfaatmonohüdraat) 20 mg/kg, raud (raud(II)-sulfaatmonohüdraat) 13 mg/kg. Värvid.

Soovitatav on toita mitu korda nädalas põhisööda lisandina.

Sarnased tooted