• Tarnime kõik pakiautomaadi tellimused alates 50€ tasuta
  • 14 päevane tasuta tagastusõigus
  • Klienditeenindus info@naturebox.ee

SEACHEM REEF CARBONATE 250ML

7,40 €

Tootekood: 334
Kaubamärk:
Tarneaeg: 1-7 päeva

Kontsentreeritud (4000 meq/L) optimeeritud karbonaat- ja bikarbonaatsoolade segu, et säilitada ja taastada aluselisus riffakvaariumis. Kaltsium ja karbonaadid on olulised korallide kasvamiseks Kui ühte neist on vähe, siis korallide kasv lakkab ning sellele järgneb kiire koralli tervise langus. Selle vältimiseks tuleb lisada karbonaate (Reef Carbonate) ja kaltsiumi (Reef Adv. Calcium või Reef complete).

Kasutades Reef Carbonate´i vastavalt juhendile ei kahanda see kaltsiumi, magneesiumi või strontsiumi, mis tavaliselt kipuvad suureneva aluselisuse mõjul sadestuma. Riffakvaariumi aluselisus peaks jääma vahemikku 8-14 dKH ja ei tohiks langeda alla 6 dKH.

KASUTAMINE: algajad 1 korgitäis (5 ml) vahendit 80L akvaariumivee kohta kaks korda nädalas. Kõige parem on lisada vahendit enne tassi magevette ning seejärel akvaariumisse. Testi aluselisust iga kahe nädala tagant ja korrigeeri kogust vastavalt. Edasijõudnud: testi aluselisust, seejärel lisa vastavalt eeltoodule kuni aluselisus on minimaalselt 11-14 dKH. Iga ml sisaldab minimaalselt 11,2 dKH aluselisust. Iga 5ml/80L kohta tõstab aluselisust ca 0,7 dKH võrra. Kogust ja lisamise sagedust võib reguleerida, aga see ei tohiks ületada 20ml/80L kohta päevas.

 

 

Sarnased tooted