• Tarnime kõik pakiautomaadi tellimused alates 50€ tasuta
  • 14 päevane tasuta tagastusõigus
  • Klienditeenindus info@naturebox.ee

Glossostigma elatinoides

8,50 €

Uus-Meremaalt pärit Glossostigma elatinoides on väga nõutud jaapani inspiratsiooniga akvaariumides. See on üks kõige väiksemaid akvaariumitaimi (2-3 cm kõrgune) ja seega hea esiplaanitaim. Palju valgust nõudev raske taim. Kasvab ülespoole, kui valgus on halb. Jälgige, et suuremad taimed ei varjutaks seda. Akvaariumisse istutamisel tuleks paigutada väikeseid kobaraid (umbes 1/8 potti) mõne sentimeetri vahedega, et taimed kasvaksid kiiremini kokku. CO2 lisamine ja pehme vesi soodustavad oluliselt kasvu.

► Tüüp: taimkate

► Päritolu: Austraalia

► Kasvukiirus: kõrge

► Kõrgus: 3-5cm+

► Valgusvajadus: kõrge

► CO2 nõuded: Kõrge

 

Tootekood: 244
Kaubamärk:
Tarneaeg: 1-7päeva

Väikesed kõrgkvaliteetsed taimed 1 - 2 - GROW! Noored taimed kasvatatakse ja tarnitakse otse laboris. Taimed on garanteeritult tigude, vetikate ja pestitsiidideta ning seetõttu on nad tundlike krevettide ja kalade jaoks täiesti kahjutud. Valikus on ainulaadsed taimed!

 

Teie akvaariumi edu sõltub suuresti taime õigest valikust. 1 - 2 - GROW! topsis saate hulgaliselt taimi, mida saab jagada väikesteks osadeks ja katta suurema ala. Taimed on algusest peale kompaktsed, nii et kui pakute neile algusest peale õiget väetist ja CO2, saavutate tiheda ja ilusa kasvu! Vahemik sobib suurepäraselt väikeste ja keskmise suurusega akvaariumide jaoks.

 

Inspiratsiooni ja rohkem infot taime omaduste kohta Tropica kodulehel.


Kõiki taimi saadame Smartpostiga sõltumata aastaajast. Omnivaga saadame taimi, kui välistemperatuur on ööpäevaringselt vähemalt +15 kraadi. Muul ajal Omniva pakiautomaadiga taimede saatmine vaid omal vastutusel!

Sarnased tooted