• Tarnime kõik pakiautomaadi tellimused alates 50€ tasuta
  • 14 päevane tasuta tagastusõigus
  • Klienditeenindus info@naturebox.ee

Fishing Expedition LAKE XRAIDER - paat

179,00 €

Kaugjuhitav paat õngitsejatele, et panna sööt täpselt sinna, kus ta kalastab. Vidin, mis muudab teie kalapüügiviisi. Tänu sellele saad oma kalasööda viia kohtadesse, kuhu isegi pikim ritv ei ulatu.

Komplektis: paat, pult, aku, laadija, paadikott.


Tehnilised andmed:
- leviala: 500 m
- Maksimaalne kiirus: 5,4 km/h
- Minimaalne tööaeg: 2 tundi
- Laadimisaeg: 4 tundi
- Aku: 5200 mAh
- Kaugjuhtimispult: 2,4 GHz
- Mahutavus: max. 1,5 kg
- Must värv
- Mõõdud: 50 x 27 x 20 cm

 

 

Tootekood: 7172
EAN: 5905280164365
Tarneaeg: 1-7 päeva

Kas olete innukas õngitseja, kes on uudishimulik tehnoloogia uue vastu? Kas otsite võimalust tunda end oma lemmiktegevuse ajal veelgi mugavamalt? Meil on sulle midagi – LAKE XRAIDER kaugjuhtimispuldiga peibutuspaat.

Varem olid kalad kättesaamatud ja peitsid end veepinna all. Täna on meil teile lahendus nendele nutikatele olenditele väljakutse esitamiseks!

LAKE XRAIDER paadi eelised:
- Pult
- led tuled
- topeltmootor
- kaks konteineritsööt
- koht konksu paigaldamiseks
- mugav käepide
- lihtne kasutada kaugjuhtimispulti
- tööulatus kuni 500m

Vastupidavus igaks seikluseks
Paat on valmistatud kvaliteetsest veekindlast ja ilmastikukindlast materjalist. Mootor on kaitstud umbrohu, okste ja muude takistuste eest.

Kaks söödapaaki – kala ei pea vastu
Paadil on kaks söödapaaki, mis kokku mahutavad kuni 1,5 kg sööta kalaparvede meelitamiseks. Paake saab juhtida eraldi. Lisaks on paadi tagaosas spetsiaalne koht söödakonksu kinnitamiseks. Hea varustusega saate kala kergesti veenda, et teie konks on parim toit.

Kala sinna, kuhu ritv ei ulatu
500m kaugjuhtimispuldiga saad püüda ka seal, kuhu pikim ritv ei ulatu. Lisaks tagab 5200 mAh liitiumpolümeeraku pika tööaja. Nii et ärge muretsege, et otsustaval hetkel energia otsa saab. Välja arvatud juhul, kui see on energiat lugude jaoks, kuidas sa oma rekordkala püüdsid!

Kaugjuhtimispult kuni 500 m
Olenemata sellest, kas olete avatud vees või vaikses lahes, on teil täielik kontroll oma paadi üle. Signaal on äärmiselt stabiilne, eriti puhtas keskkonnas, pakkudes sujuvat juhtimist ja kindlustunnet, et teie käsud täidetakse täpselt nii, nagu ootate.

Olenemata sellest, kas olete algaja või kogenud õngitseja, see tööriist on teie jaoks! Kas kuulete juba, kuidas kalad teiega kohtumisele mõeldes uimed näksavad?

teie jaoks! Kas kuulete juba, kuidas kalad hakkavad teiega kohtumisele mõeldes oma uimed ümber pöörama?

 

 

Sarnased tooted