• Tarnime kõik pakiautomaadi tellimused alates 50€ tasuta
  • 14 päevane tasuta tagastusõigus
  • Klienditeenindus info@naturebox.ee

Fishing Expedition LAKE XPREDATOR - paat gps-iga

289,00 €

Kaugjuhitav paat õngitsejatele põhjasööda täpseks püügikohta paigutamiseks. GPS-funktsioon võimaldab paadil automaatselt tagasi pöörduda ja salvestada kuni 40 asukohapunkti. Tänu sellele saad oma püügisööda viia kohtadesse, kuhu isegi pikim ritv ei ulatu.

Komplekti kuulub:  söödapaat, pult, aku, laadija, kott.

 Tehnilised andmed:
- Tööulatus: 500m
- Maksimaalne kiirus: 6 km/h
- Tööaeg: 2h
- Laadimisaeg: 4h
- Aku: 5200mAH
- Kaugjuhtimispult: 2,4GHz
- Mahutavus: 1,5kg
- Värvus: must
- Mõõdud: 53,5x26. 5x17 cm

 

Tootekood: 7171
EAN: 5905280164396
Tarneaeg: 1-7 päeva

Kas olete kirglik õngitseja, kes tunneb uudishimu tehnikas? Kas otsite viisi, kuidas oma lemmiktegevuse ajal veelgi mugavamalt tunda? Meil on teile midagi – LAKE XPREDATOR kaugjuhitav söödapaat muudab teie kalapüügiviisi.

Varem olid kalad kättesaamatud ja peidetud veepinna alla. Täna on meil teile lahendus nende nutikate olendite väljakutseks! 

LAKE XPREDATOR paadi eelised:
- kaugjuhitav
- LED tuled
- topeltmootor
- kaks paaki maasööda jaoks
- koht konksu kinnitamiseks
- mugav käepide
- GPS (automaatne tagasitõmbamine ja asukohapunktide salvestamine)
- lihtsalt kasutatav LCD-ga kaugjuhtimispult ekraan
- vaikne töö

Vastupidav igale seiklusele
Kvaliteetsest veekindlast materjalist valmistatud paat on stabiilne ja ilmastikutingimustele vastupidav. Mootor on kaitstud umbrohu, okste või muude takistuste eest.

Kaks söödapaaki – kala ei pea vastu
Paadil on kaks söödapaaki, mis mahutavad kuni 1,5 kg sööta ja meelitavad ligi kalaparvi. Paake saab juhtida eraldi. Lisaks on paadi tagaosas spetsiaalne koht söödaga konksu kinnitamiseks. Hea varustusega veenate kala kergesti, et teie konks on parim söök.

Püüa kala sinna, kuhu ridv ei ulatu
500 m kaugjuhtimispuldiga saad püüda ka seal, kuhu pikim ritv ei ulatu. Olenemata sellest, kas olete avatud vees või vaikses lahesopis, saate oma paadi üle täielikult kontrollida. Signaal on äärmiselt stabiilne, eriti puhtas keskkonnas, mis tagab sujuva juhtimise ja kindlustunde, et teie käske täidetakse täpselt nii, nagu ootate.

Sa ei kaota seda kunagi vee peal.
Missaab siis, kui paat eksib kaldast kaugele? Ärge muretsege, tagasisõidujuhtimisfunktsioon toob teie paadi turvaliselt maale tagasi. Paati juhitakse GPS-i ja LCD-ekraaniga nutika puldiga. Lisaks on see varustatud LED-tuledega, tänu millele ei kaota seda silmist ka rasketes oludes. Paat pöördub automaatselt tagasi, kui aku on tühi, signaal kaob või ületab 500 meetrit.

Käed vabad, sujuv sõit
Aktiveerige püsikiiruse hoidja ja nautige automaatset kiiruse säilitamist, säästes aega, parandades tõhusust ja omades täielikku vabadust!

Kursi hoidmise pärast ei pea muretsema
Paat on varustatud automaatse marsruudi korrigeerimise süsteemiga, mis tagab sujuva kursi hoidmise ka rasketes tuule- või laineoludes.

Looge kaladele oma toitumisalad
Tänu GPS-funktsioonile jätab paat meelde kuni 40 asukohapunkti. Saate täpselt visata sööta strateegilistesse kohtadesse ja luua kaladele toitumisalasid.

Olenemata sellest, kas olete noor või kogenud õngitseja, see tööriist on teie jaoks! Kas kuulete juba, kuidas kalad hakkavad teiega kohtumisele mõeldes oma uimed ümber pöörama?

 

 

Sarnased tooted