• Tarnime kõik pakiautomaadi tellimused alates 50€ tasuta
  • 14 päevane tasuta tagastusõigus
  • Klienditeenindus info@naturebox.ee

Elatine hydropiper

7,98 €

Selle varrega-taime roomav kasv muudab selle väga atraktiivseks vaipade loomiseks akvaariumis. Väga väikeste lehtede suurus muudab selle ilmselgelt sobivaks valikuks nanoakvaariumidesse.

Tema värske roheline värvus sobib erakordselt hästi puidu, kivide ja teiste taimedega ning on muutnud selle taime üha populaarsemaks.

Elatine hydropiper kasvab üsna sarnaselt Hemianthus callitrichoides 'Cuba' ja Glossostigma elatinoides'ile, kuid on oluliselt aeglasem, mis teeb selle hooldamise lihtsamaks.

 

► Kasvukiirus: keskmine
► Kõrgus: 3-5 cm
► Valgusvajadus: kõrge
► CO2-vajadus: kõrge

 

 

Tootekood: 241
Kaubamärk:
Tarneaeg: 1-7 päeva

Väikesed kõrgkvaliteetsed taimed 1 - 2 - GROW! Noored taimed kasvatatakse ja tarnitakse otse laboris. Taimed on garanteeritult tigude, vetikate ja pestitsiidideta ning seetõttu on nad tundlike krevettide ja kalade jaoks täiesti kahjutud. Valikus on ainulaadsed taimed!

 

Teie akvaariumi edu sõltub suuresti taime õigest valikust. 1 - 2 - GROW! topsis saate hulgaliselt taimi, mida saab jagada väikesteks osadeks ja katta suurema ala. Taimed on algusest peale kompaktsed, nii et kui pakute neile algusest peale õiget väetist ja CO2, saavutate tiheda ja ilusa kasvu! Vahemik sobib suurepäraselt väikeste ja keskmise suurusega akvaariumide jaoks.

 

Inspiratsiooni ja rohkem infot taime omaduste kohta Tropica kodulehel.

Kõiki taimi saadame Smartpostiga sõltumata aastaajast. Omnivaga saadame taimi, kui välistemperatuur on ööpäevaringselt vähemalt +15 kraadi. Muul ajal Omniva pakiautomaadiga taimede saatmine vaid omal vastutusel!

Sarnased tooted