• Tarnime kõik pakiautomaadi tellimused alates 50€ tasuta
  • 14 päevane tasuta tagastusõigus
  • Klienditeenindus info@naturebox.ee

Cryptocoryne undulata 'Broad Leaf' 1-2 Grow

8,50 €

See Cryptocoryne undulata punane versioon kasvab looduslikult Sri Lanka jõgedes.

See on lihtne taim, mis talub akvaariumis väga erinevaid tingimusi. Taime välimus sõltub osaliselt nendest tingimustest.

Vähese valguse ja toitainete sisalduse korral kasvab suhteliselt kõrge, aeglase kasvuga rohekaspruun taim. Suurem valgus- ja toitainetase koos lisatud CO2-ga paneb taime kasvama tunduvalt kiiremini, tekitades lühemaid punakaspruuni värvi lehti.

Päritolu: Aasia
Kasvutempo: Keskmine
Kõrgus: 15 - 30cm+
Valgusvajadus: Madal
CO2 vajadus: madal

 

Tootekood: 239
Kaubamärk:
Tarneaeg: 1-7 päeva

Väikesed kõrgkvaliteetsed taimed 1 - 2 - GROW! Noored taimed kasvatatakse ja tarnitakse otse laboris. Taimed on garanteeritult tigude, vetikate ja pestitsiidideta ning seetõttu on nad tundlike krevettide ja kalade jaoks täiesti kahjutud. Valikus on ainulaadsed taimed!

 

Teie akvaariumi edu sõltub suuresti taime õigest valikust. 1 - 2 - GROW! topsis saate hulgaliselt taimi, mida saab jagada väikesteks osadeks ja katta suurema ala. Taimed on algusest peale kompaktsed, nii et kui pakute neile algusest peale õiget väetist ja CO2, saavutate tiheda ja ilusa kasvu! Vahemik sobib suurepäraselt väikeste ja keskmise suurusega akvaariumide jaoks.

 

Inspiratsiooni ja rohkem infot taime omaduste kohta Tropica kodulehel.Kõiki taimi saadame Smartpostiga sõltumata aastaajast. Omnivaga saadame taimi, kui välistemperatuur on ööpäevaringselt vähemalt +15 kraadi. Muul ajal Omniva pakiautomaadiga taimede saatmine vaid omal vastutusel!

Sarnased tooted