• Tarnime kõik pakiautomaadi tellimused alates 50€ tasuta
  • 14 päevane tasuta tagastusõigus
  • Klienditeenindus info@naturebox.ee

Cryptocoryne parva 1-2Grow

8,50 €

Cryptocoryne parva fromac Sri Lanka on kõige väiksem Cryptocorynes (ainult 3-6 cm pikk ja roset alla 5-8 cm lai). See on üks vähestest liikidest, mille lehe kuju ja värvus ei muutu oluliselt sõltuvalt kasvatustingimustest. Ta vajab rohkem valgust kui enamik teisi Cryptocorynes'e, sest ta kaotab vee all peaaegu oma leheplaadi. Seega ei tohi ta kunagi teiste taimede varju jääda.

Tuntud oma aeglase kasvu poolest, kuid toitekapslid alumisel kihil soodustavad arengut. Üksikud taimed tuleks istutada paari sentimeetri kaugusele üksteisest ja umbes kuue kuu pärast moodustavad nad ühtse madala taimede rühma.

Väga soovitatav esiplaanitaim.

Päritolu: Aasia
Kasvutempo: aeglane
Kõrgus: 5 - 10cm+
Valgusvajadus: Keskmine
CO2 vajadus: madal

 

Tootekood: 2136
Kaubamärk:
Tarneaeg: 1-7 päeva

Kõiki taimi saadame Smartpostiga sõltumata aastaajast. Omnivaga saadame taimi, kui välistemperatuur on ööpäevaringselt vähemalt +15 kraadi. Muul ajal Omniva pakiautomaadiga taimede saatmine vaid omal vastutusel!

 

Väikesed kõrgkvaliteetsed taimed 1 - 2 - GROW! Noored taimed kasvatatakse ja tarnitakse otse laboris. Taimed on garanteeritult tigude, vetikate ja pestitsiidideta ning seetõttu on nad tundlike krevettide ja kalade jaoks täiesti kahjutud. Valikus on ainulaadsed taimed!

 

Teie akvaariumi edu sõltub suuresti taime õigest valikust. 1 - 2 - GROW! topsis saate hulgaliselt taimi, mida saab jagada väikesteks osadeks ja katta suurema ala. Taimed on algusest peale kompaktsed, nii et kui pakute neile algusest peale õiget väetist ja CO2, saavutate tiheda ja ilusa kasvu! Vahemik sobib suurepäraselt väikeste ja keskmise suurusega akvaariumide jaoks.


 

Inspiratsiooni ja rohkem infot taime omaduste kohta Tropica kodulehel.

 

 

Sarnased tooted