• Tarnime kõik pakiautomaadi tellimused alates 50€ tasuta
  • 14 päevane tasuta tagastusõigus
  • Klienditeenindus info@naturebox.ee

Aquael Nano Reef DUO mereakvaariumi komplekt valge

195,00 €

Akvaariumikomplekt Nano Reef DUO 49l kuulsalt firmalt Aquael. See komplekt on täielikult varustatud mereakvaarium koos filtri ja tuledega. Nano Reef DUO on mõeldud inimestele, kes alles alustavad oma akvaariumiseiklust, aga ka märkimisväärse kogemusega inimestele.

 

Tootekood: 7095
Kaubamärk:
Tarneaeg: 1-7 päeva

NANO REEF DUO on uus, täiustatud ja laiendatud versioon varem pakutud NANO REEF komplektist. See koosneb 49-liitrisest kuubikujulisest akvaariumist (35x35x40 cm).

Komplekti kuulub elegantne katteklaas, millel on väljalõige kaskaadfiltri jaoks. See klaas on varustatud SMART OPEN süsteemiga (peale tõstmist jääb see iseenesest akvaariumi tagaseinale).
Lisaks on komplektis kaitsematt, mis kaitseb põhja. Tehniline varustus - topelt kaasaegne lamp LEDDY SLIM DUO MARINE&ACTINIC. Selle kasutamine võimaldab teil saavutada ainulaadse dekoratiivse efekti ja märkimisväärse kokkuhoiu tänu madalale energiatarbimisele ja valgusallika sagedase asendamise puudumisele. Lamp sisaldab kahte rida dioode koguvõimsusega 10 vatti. Pooled neist on MARINE dioodid, mis kiirgavad tugevat valget valgust värvitemperatuuriga 10 000 K, mis tagab hea korallide arengu. Teised ACTINIC dioodid kiirgavad sinist valgust värvitemperatuuriga 20 000 K, mis toob esile mereloomade värvuse.

 

Filtreerimise ja samas vee liikumise komplektis tagab akvaariumi tagaklaasile paigaldatud efektiivne VERSAMAX-3 kaskaadfilter. Sellel on sujuv jõudluse reguleerimine, mis võimaldab teil reguleerida vee liikumist iga paagi vajaduste järgi. Tänu sellele asendab see suurepäraselt inverterit.

 


NANO REEF DUO komplekt sobib suurepäraselt korallide, krevettide, väikeste okasnahksete ja väikeste merekalade aretamiseks. Selle eest hoolitsemine on väga lihtne ja ei nõua palju pingutusi.

 

See on ideaalne pakkumine ka algajatele akvaristidele, kes tänu NANO REEF DUO-le võivad saada oma esimese soolase vee akvaariumi omanikuks.

 

Sarnased tooted