• Tarnime kõik pakiautomaadi tellimused alates 50€ tasuta
 • 14 päevane tasuta tagastusõigus
 • Klienditeenindus info@naturebox.ee

Akvaariumi meresool Aquaforest Hybrid Pro Salt 22 kg

90,00 €

Akvaariumi meresool Aquaforest Hybrid Pro Salt

Tutvustame Hybrid Pro Salt; meie seni kõige arenenum riffisool. Pärast aastaid kestnud vaatlust, kuidas riffipaagid arenevad kas loodusliku mereveega (NSW) või keemiliselt puhtal laboris valmistatud soolal, tahtsime luua Hybrid Pro Salt valemi, mis on loodud nii soolade eeliste pakkumiseks meie õrnadele rifielanikele kui ka tänapäevasele akvaristikale, kes otsib rohkemat. looduslikud, probiootikumidega rikastatud riffingmeetodid.


Pärast erinevate veeproovide kogumist Egiptuse, Keenia, Indoneesia ja Fidži looduslikult õitsvatest riffidest analüüsisid meie keemikud ja bioloogid nende väljakujunenud korallriffide elupaikade ICP tulemusi, et luua parameetrite kogum isegi kõige nõudlikumate korallide jaoks. Erinevalt ookeanist on akvaarium suletud ökosüsteem ja kõiki elemente ei tarbita ühtlaselt. Imendumise erinevuste kompenseerimiseks suurendasime stabiilsuse tagamiseks enim tarbitavate mikroelementide ja mikroelementide, nagu strontsium ja jood, taset.

 

Tootekood: 2166
Kaubamärk:
Tarneaeg: 1-7 päeva

Mis teeb Hybrid Pro Salti ainulaadseks?


Hybrid Pro Salt sisaldab keemiliselt puhast, laboris valmistatud soola looduslike meresoolahelvestega Põhja-Atlandi ookeani kõige puhtamatest vetest.


Probiootiliste bakterite patenteeritud segu nitraatide ja fosfaatide taseme vähendamiseks, suurendades samal ajal värvi intensiivsust ja kasvupotentsiaali, mida sageli pärsib kõrge fosfaaditase.


Sisaldab mitmeid mikro- ja makromikroelemente ning rikastatud kõrgeima kvaliteediga aminohapete ja vitamiinidega, mis aitavad kaasa immuunsusele ja loomulikele ainevahetusfunktsioonidele.


See uus Hybrid Pro Salt valem loob tingimused, mis on peaaegu identsed looduslikus merevees leiduvatega, omades samas probiootikumide lisakasu, mis aitavad säilitada mikrobioloogilist tasakaalu ning alandab ohutult nitraatide ja fosfaatide taset.

 

 • Annustamine ja säilitamine


  Parimaks kasutamiseks tuleks Hybrid Pro Salt lahustada RODI vees temperatuuril 24–25 °C (75–77 °F) soolsusega 33 ppt (1,025 S.G.).


  Lahustage 390 grammi soola 10 liitris (2,19 US gal) RODI vees


  Segage umbes 15 minutit. Pärast täielikku lahustumist on soolane vesi koheseks kasutamiseks valmis


  Lahustunud sool tuleb ära kasutada 3 päeva jooksul. Aurustumine muudab vee parameetreid, seega hoidke valmistatud soolast vett tihedalt suletuna. Kui hoiate seda mitu päeva, kontrollige enne kasutamist selle soolsust


  Säilitage soola kuivas, niiskusevabas ja pimedas kohas


  Ohutuskaart on saadaval nõudmisel


  NÕUANDED

  Soovitame hoida dKH vahemikus 7,5–8,5, et aidata probiootilistel bakteritel paljuneda. Kõrgemad/madalamad tasemed võivad vähendada bakterite aktiivsust

  Uute akvaariumide rajamisel soovitame esimesed kalad/korallid kasutusele võtta mitte varem kui 10-14 päeva pärast paagi rajamist ja veeparameetrite stabiliseerumist  
 
 

Sarnased tooted