• Tarnime kõik pakiautomaadi tellimused alates 50€ tasuta
  • 14 päevane tasuta tagastusõigus
  • Klienditeenindus info@naturebox.ee

Akvaarium Tetra AquaArt, 30l

119,00 €

Kaane, sisustuse ja erinevate lisatarvikutega 30 l klaasakvaarium, 39 × 27,5 × 42,2 cm.


Kui vajate kompaktset akvaariumi, on see moodsa kujundusega kvaliteetakvaarium suurepärane valik. See võtab vähe ruumi ja sobib hästi algajale akvaariumihooldajale.Akvaarium on täiskomplektis. Akvaariumi juurde kuuluvad mitmesugused lisatooted: kalasööt, veepuhastusvahend ja teabematerjal selle kohta, kuidas akvaariumi sisse seada.

 

Tootekood: 471
Kaubamärk:
Tarneaeg: 1-7 päeva

Kvaliteettoode.
Tugeval 4 mm paksusel klaasil on täiesti siledad servad, tänu millele paistavad akvaariumis olevad asjad väga selgelt. Tugevasse kaande on paigaldatud fluorestsentslamp (8 W, T5), mis tagab suurepärase valgustuse.

Tänu laialt avatavale kaanele on lihtne kalu toita ja seadmetele ligi pääseda.
Filtriga „EasyCristalˮ ja kahe vahetatava filtrihoidikuga. Filtrit on väga lihtne puhastada – selleks tuleb filtrihoidik iga 4 nädala tagant ära vahetada.
Komplekti kuulub kalasööt „Tetra Goldfisch Foodˮ (100 ml), mis annab kaladele elujõudu ja muudab nende värvid kirkaks. Kaasas vahend „Tetra Goldfish AquaSafe Water Conditionerˮ (100 ml), mis muudab kraanivee akvaariumile sobivaks.

Kompaktne, moodsa kujundusega. Kaasasolevast voldikust leiate üksikasjalikku infot selle kohta, kuidas akvaariumi sisse seada. Lisaks on seal teavet erinevate kalaliikide ja nende toitumise kohta, samuti nõuandeid taimevalikuks.
TÜV/GS ja CE sertifikaadiga.


Tootja: „Tetraˮ, Saksamaa.


Mõõtmed: pikkus 39 cm, laius 27,5 cm, kõrgus 42,2 cm.
Maht: 30 l.
Filtri tüüp: „EasyCristalˮ.
Valgustus: 8 W, T5.

Sarnased tooted