6656-2212-970.jpg.webp
2212-970.jpg
15494-970.jpg
6656-15494-970-2.jpg.webp
Lammen sterilointilaite Eheim CLEARUVC-36 (5305010)
Tuotenumero: 110174
EAN: 4011708006689
Tavaramerkki: Eheim
Toimitusaika: 1-7
Lisää ostoskoriin
Vertaile
  • Kuvaus
Kuvaus
Tekniset tiedot:
Eheim CLEARUVC-36 lampi UV (5305010)
Lammen koko ilman kaloja: 36 000 l
Lammen koko kalojen kanssa: 18 000 l
Lammen koko koikarppien kanssa: 9 000 l
Lampun teho: 36 W
Virtalähde: 38 W
Virtalähde: 220-240 V/50 Hz
Johdon pituus: 5 m
Mitat (LxSxK): 160 x 496 x 178 mm
3 letkuliitäntää: Ø 25 = 1, Ø 32 = 1 1/4, Ø 40 = 1 1/2"
Eheim CLEAR UVC:n edut
- Täydellinen korkealaatuisilla UVC-lampuilla, joilla on pitkä käyttöikä (8 000 käyttötuntia)
- Alhainen energiankulutus myös jatkuvassa käytössä
- Voidaan käyttää yksinään tai yhdessä Eheim Press- ja Eheim Loop -lammensuodatinsarjojen kanssa
Samanlaiset tuotteet
Oase UVS 55W
Lisää ostoskoriin
Oase UVS 55W
Oase ClearTronic 11 W - UV-sterilointilaite
Oase Bitron ECO 180W - UV-sterilointilaite
Arcadia UVC Ultra Clear 36W
Arcadia UVC Ultra Clear 36W