6654-2208-970.jpg.webp
2208-970.jpg
2209-970.jpg
6654-2209-970.jpg.webp
Lammen sterilointilaite Eheim CLEARUVC-24 (5304010)
Tuotenumero: 110173
EAN: 4011708006672
Tavaramerkki: Eheim
Toimitusaika: 1-7
Lisää ostoskoriin
Vertaile
  • Kuvaus
Kuvaus
Tekniset tiedot:
Eheim CLEARUVC-24 lampi UV (5304010)
Lammen koko ilman kaloja: 26 000 l
Lammen koko kalojen kanssa: 13 000 l
Lammen koko koikarppien kanssa: 6 500 l
Lampun teho: 24 W
Virtalähde: 26 W
Virtalähde: 220-240 V/50 Hz
Johdon pituus: 5 m
Mitat (LxSxK): 160 x 496 x 178 mm
3 letkuliitäntää: Ø 25 = 1, Ø 32 = 1 1/4, Ø 40 = 1 1/2"
Eheim CLEAR UVC:n edut
- Täydellinen korkealaatuisilla Pitkäikäiset UVC-lamput (8 000 käyttötuntia)
- Alhainen energiankulutus myös jatkuvassa käytössä
Eheim CLEAR UVC -setti sisältää:
- UVC-sterilointilaitteen
- Pitkäikäisen UVC-lampun (noin 8 000 tuntia)
- 3 letkuliitäntää Ø 25 = 1, Ø 32 = 1 1/4, Ø 40 = 1 1/2", 24-36 wattia
- 5 m virtajohdon.
- Käyttöohjeet
Samanlaiset tuotteet
PHILIPS UVS 11W 2P
Lisää ostoskoriin
PHILIPS UVS 11W 2P
Filtreau UVC-moduuli 40 W amalgaami, sis. ajastimen
EHEIM UVC 11W 4P
EHEIM UVC 11W 4P