• Tasuta transport alates 45 eurost
  • 14 päevane tasuta tagastusõigus
  • 24-7 tasuta klienditeenindus info@naturebox.ee

JUWEL LED RIO 125 AKVAARIUM

285,50 €

125 liitrine LED valgustusega akvaarium, 81x36x50 cm.

 

Tootekood: 318
Kaubamärk:
Tarneaeg: 1-14 päeva

* Juwel RIO

See „Juwel Rio 125 LED“ 125 liitrise mahuga akvaarium on  „Rio“ sarjas kõige väiksem.  Klassikalise disaini, täisnurkse kujuga ja eriti kompaktne akvaarium leiab kergesti koha Teie kodus. Neid akvaariumeid saab mahutada isegi niššidesse, kuna puhastada ja vajalikke detaile vahetada on lihtne, peal on avatav ava. Kõrge akvaariumite toomise materjalide kvaliteet, hoolikas töö ja täiustatud tootmistehnoloogia garanteerib Teile akvaariumi suurepärase kvaliteedi, ohutuse ja pikaealisuse. 

Komplekti kuulub: valgustussüsteem, filtreerimissüsteem koos pumbaga ja filtreeritavate ainetega ning küttekeha.

  • Uus „MultiLux LED“ valgustussüsteem. Erk kiirgus ja suurepärane taimede kasvamine – se on see, mida Te saate uue „MultiLux LED“ valgustussüsteemi tehnoloogiaga. Vahetatavad 14 W „Day“ ja „Nature“ lambid annavad optimaalse valgusvoo, säästes samas kuni 50% elektrienergiat võrreldes T5 lampidega. Peale selle saate Te mugavalt hooldada enda akvaariumit isegi siis, kui valgustus on sisse lülitatud. Ultraheliga kokkukeevitatud valgustussüsteem on 100 % veekindel, vastab tähtsamatele Euroopa ohutuse standarditele.
  • Kaane ülemised osad, mille sisse on monteeritud spetsiaalsed lambid, on musta värvi. 
  • Täielikult komplekteeritud filtreerimissüsteem. Optimaalseks filtreerimiseks on integreeritud  „Bioflow M“ filter. See sisemine filter on efektiivne ja ohutu. Filtris on kõrgekvaliteedilised filtreerimismaterjalid ja vaikne, kuid võimas „Eccoflow 500“ tsirkulatsioonipump.
  • Vee kütteseade koos termoregulaatoriga. 100 W „AquaHeat“ reguleeritav kütteseade aitab akvaariumis hoida vajalikku temperatuuri. See vastab kõrgematele töötamise ja ohutusstandarditele ja omab TÜV/GS sertifikaati.

Mõõtmed: pikkus – 81 cm, laius – 36 cm, kõrgus – 50cm.

Tootja: Juwel, Saksamaa.

Kapp ei kuulu akvaariumi hinna sisse. Seda võib soetada eraldi siit >>

Sarnased tooted